Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
Чел съм го и не само. Друго ми прави впечатление, че Вие се докарвате по-велики от папата. Имам предвид това, че като споменат името Ви, веднага охкате като ощипана мома и се мъчите да се докаже колко сте добронамерени към пчеларите, а видите ли, те - пчеларите са некоректни. Нима Вие не се лакомите да оформите бъркоч от био и конвенционален, предложен за био. Ей, хайде не ни вземайте за балами. Казвал съм го и по друг повод, освен пчелари сме и нещо друго. Достатъчно информация имаме, обсъждаме си я, не само тук, а и по други канали.
Щом сте го чел, моля, кажете къде е нарушението в публикуването на интернет връзка към документ, който не е издаден от нас, в публичнодостъпен държавен регистър.

Никъде в мнението ми не хвърлям вина върху пчеларите. Защитаваме репутацията си, която сме градили в годините, и която представлява нематериален актив за едно търговско дружество. Относно другите внушения, които правите - щом имате информация, споделете я, защо с недомлъвки? Ние работим честно с всички и няма ни най-малко от какво да се притесняваме.

Поздрави