Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 14 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 139
  1. #41
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Можеш ли да обясниш целия процес на пътя на меда от теб до потребителя простичко и разбрано.Говоря за западен потребител,дето има друга култура.Говоря за български пчелар с бг.култура и бг.закупчик-преработвател.Нямам никакво виждане по въпроса,така че всички да са доволни.
    Еее, тук с голяма работа ще ме натовариш, а пишеш да бъде простичко и разбрано. Няма как да стане за да бъде изпълнено искането ти.

  2. #42
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ей, Веско, одеве бях Калин, сега колега. Не се прави, че не ме разбираш какво имах предвид под зануляване. По тия години - първите и аз съм търчал по пчелина със сандъчетата, пък макар и дете. За вагоните не съм убеден, но... хайде да не влизам толкова в детайли, по-добре да си остане по телефона.
    В спор как да се наричаме няма да влизам,на мен ми е все тая.Разбирам кога искаш да се занулим,ама според теб ,вероятноста каква е?И каква ще е ползата от това зануляване?Пак ще има недоволни,нечули,неразбрал и,а крадци още по-вече.За телефона си прав,но на кафе най съм навит.

  3. #43
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Еее, тук с голяма работа ще ме натовариш, а пишеш да бъде простичко и разбрано. Няма как да стане за да бъде изпълнено искането ти.
    Според мен трябва да е бая дълго.Иначе да е на по разбираем стил написано.Аз идеи нямам как ще се угоди на потребител,търговец и производител.

  4. #44
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    За телефона си прав,но на кафе най съм навит.
    Ами, цяла седмица бях в града, но служебно и много ангажиран, нямах грам свободно време. Следва отпуск, в който надявам се ще има време да изпием по едно "шекер кайве".

  5. #45
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Първо ти винаги говориш в множествено число за БИО пчеларите, и ги наричаш как ли не а те такива ли са каквито ти познаваш, а всички конвенционални такива ли са какъвто си ти например.. А я да те питам няма ли да кажеш нещо за всички земеделци които и обработват земеделска земя и получават ежегодно субсидии. А тях виждал ли си ги как се трупат за гърдите. Сигурно и твоя познат био пчелар ще им за види.


    Колкото познавам са на Захари Стоянов братовчеди или на Инверт Бакърджиев рода.
    п.п.Да но не махнат в новата наредба хранилките,че тогава не знам какво ще правите.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #46
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Колкото познавам са на Захари Стоянов братовчеди или на Инверт Бакърджиев рода.
    Разшири малко повечко обкръжението си. Ела ми на гости. Или ти само с видни патриоти и революционери общуваш.

  7. #47
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Колкото познавам са на Захари Стоянов братовчеди или на Инверт Бакърджиев рода.
    п.п.Да но не махнат в новата наредба хранилките,че тогава не знам какво ще правите.
    Българина е изобритателен.Той от празен кошер мед вади,ти захранилки пишеш.Фасулска работа.Важното е пробата от Германия.

  8. #48
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Разшири малко повечко обкръжението си. Ела ми на гости. Или ти само с видни патриоти и революционери общуваш.

    Не, аз общувам с хора всякакви.Даже може да се изнедадаш ако спомена някое име.Никога не си подбирам обкръжението/което може и да е грешка/.Кой е човек с мен и аз съм така към него,но да ме правят на глупак и ми подливат вода много го мразя.Благодаря,за поканата може и някой ден да се възползвам от нея.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Българина е изобритателен.Той от празен кошер мед вади,ти захранилки пишеш.Фасулска работа.Важното е пробата от Германия.

    Имах предвид,че няма да могат БИО пчеларите да си наливат билковите отвари.Закона на Нютон е голяма работа.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #50
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ами, цяла седмица бях в града, но служебно и много ангажиран, нямах грам свободно време. Следва отпуск, в който надявам се ще има време да изпием по едно "шекер кайве".
    Виж и други се канят на кафе.Не те ли кефи това,че не се дракаме помежду си,а имаме желание да си помагаме.Аз затова влязах в тоя форум,но още с литиевия хлорид разбрах,че съм в грешка и спрях да коментирам.

 

 
Страница 5 от 14 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •