Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 52
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не съм съгласен с това твое твърдение.Всяка майка и всеки кошер работят различно.Друго е пашите ако ти следват една след друга и искаш мед да извадиш.
    П.П. Според теб Бат Севдо прес колко време ги отваря тия седмаци?Аз се обзалагам макс 14 дена.
    Като не си съгласен с мен, защо ми звъниш всеки ден по два пъти вече две години, за да ме питаш какво да правиш ТВОЙТЕ кошери. Тъпото е,че не правиш това което ти казвам, а правиш свободни съченения, но все пак направи десетина силни, за да изкараш по 100 кг мед от тях.

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Като не си съгласен с мен, защо ми звъниш всеки ден по два пъти вече две години, за да ме питаш какво да правиш ТВОЙТЕ кошери. Тъпото е,че не правиш това което ти казвам, а правиш свободни съченения, но все пак направи десетина силни, за да изкараш по 100 кг мед от тях.

    Ами гоня 155 оки тия са малко.По добре 50 със по 155 оки отколкото 125 без оки.
    П.П.Аз ДБ не отворя ли всяка седмица значе не съм аз.Днес наблюдах мандърсане.Другата седмица ще го отворя.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ами гоня 155 оки тия са малко.По добре 50 със по 155 оки отколкото 125 без оки.
    П.П.Аз ДБ не отворя ли всяка седмица значе не съм аз.Днес наблюдах мандърсане.Другата седмица ще го отворя.
    Не другата седмица, а когато има вече запечатано пило иначе има възможност да сменят пак майката

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Не другата седмица, а когато има вече запечатано пило иначе има възможност да сменят пак майката

    Е аз затова ги пресичам с магазин да не ми правят маточници дето тая година нещат да ги приемат отводките.
    Един колега видял при мен през оградата,че пресичам.Сподели,че втория му корпус бил пълен с мед и щял да слага магазин м/у корпусите..Споделих му ,че няма да работят в него той невярва.Гледа го днес през оградата сложил го отгоре по моя съвет.Как вика Модернизатора и аз не си вервам,че това е правилния начин,но акъль давам.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Е аз затова ги пресичам с магазин да не ми правят маточници дето тая година нещат да ги приемат отводките.
    Един колега видял при мен през оградата,че пресичам.Сподели,че втория му корпус бил пълен с мед и щял да слага магазин м/у корпусите..Споделих му ,че няма да работят в него той невярва.Гледа го днес през оградата сложил го отгоре по моя съвет.Как вика Модернизатора и аз не си вервам,че това е правилния начин,но акъль давам.
    Казвай, казвай какво правиш, но като започнат да вадят комшийте и те по 100 кг от кошер ще ми е интересно какви ще ги приказваш тогава.

  6. #26
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Как вика Модернизатора и аз не си вервам,че това е правилния начин,но акъль давам.
    И не само това. И куп глупости пишеш, които сам не си четеш, а ги шльопаш барабар с всичките грешки.

    П.П. Янчо, обажда ти се вече по два пъти на ден, че аз си смених номера. ...…………..Ей, сега да не вземете да си смените всички номерата?

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Само от това можеш да си направиш заключението на какво ниво ние образованието.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Според теб рояка ще остави да се блокира майката ли колега?
    Според теб ще го хвърлят сиропа , така ли

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И не само това. И куп глупости пишеш, които сам не си четеш, а ги шльопаш барабар с всичките грешки.

    П.П. Янчо, обажда ти се вече по два пъти на ден, че аз си смених номера. ...…………..Ей, сега да не вземете да си смените всички номерата?
    Мислил съм го, но няма как, изтървам клиентела съсдадена с години. Остава ми да го блокирам само.

  10. #30
    Наблюдател
    Регистриран
    19.05.2018
    Мнения
    8
    А блокирането е запълването на всички килийки , така ли да разбирам. Нали имам поставени основи , да си изградят нови

 

 
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •