Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 36 от 58 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 351 до 360 от общо 580
  1. #351
    Автор
    Регистриран
    05.05.2019
    Мнения
    122
    Пчеларски район
    Кюстендил
    Аз доволен и охилен до ушите. А ти ми разби детските мечти! Де сбърках та ще ми утрепат новата майка?
    Да развиваш кошер не е занаят, а стратегия!

  2. #352
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Сега да ти пророкувам ли какво ще се получи? При така направената схема на повече от 75% съм сигурен, че ще ти убият майката/новата/. Защо? Питай, питай и когато казвам нещо е хубаво да ме слушат някои, иначе обичам да си мълча.
    Що децата неискат мащеха.
    Във всяка приказка мащехите не са свет я при седемте джуджета ще те пратят я при къщичка на пачи крак в гората я ризи от коприва да плетеш.

  3. #353
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mladenoff Виж публикацията
    Де сбърках та ще ми утрепат новата майка?
    Не слушаш какво ти говоря и си правиш каквото си знаеш, а се съмнявам, че знаеш.

  4. #354
    Автор
    Регистриран
    05.05.2019
    Мнения
    122
    Пчеларски район
    Кюстендил
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Що децата неискат мащеха.
    Т.е. ще убият новата щото старата е жълтичка и хубава, ли? Ако ги ароматизирам с ракия или някоя друга смрад? Майката е до мене и ме стресирахте та да ми е жал да им я сложа? Ако ги оставя да направят маточници и тогава да им ги потроша и да им я пусна? Дайте идеи какво да правя.
    Да развиваш кошер не е занаят, а стратегия!

  5. #355
    Автор
    Регистриран
    05.05.2019
    Мнения
    122
    Пчеларски район
    Кюстендил
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Не слушаш какво ти говоря и си правиш каквото си знаеш, а се съмнявам, че знаеш.
    Кажи ми каква е конкретно грешката за да се опитам да я поправя, че нещо не схващам - мъмриш ме, а не знам защо?
    Да развиваш кошер не е занаят, а стратегия!

  6. #356
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Mladenoff Виж публикацията
    Кажи ми каква е конкретно грешката за да се опитам да я поправя, че нещо не схващам - мъмриш ме, а не знам защо?
    Още не е късно, ако те съжали Дончев ще те светне как да си оправиш грешката
    П. П. И преди това ти писа, избери си един и с него на лични стъпка по стъпка, ама "сама яла, сама отговарала"
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  7. #357
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Mladenoff Виж публикацията
    Т.е. ще убият новата щото старата е жълтичка и хубава, ли? Ако ги ароматизирам с ракия или някоя друга смрад? Майката е до мене и ме стресирахте та да ми е жал да им я сложа? Ако ги оставя да направят маточници и тогава да им ги потроша и да им я пусна? Дайте идеи какво да правя.
    Младенов братко имам пчели над 10 г. от 2014 малко по сериозно но досега съм купувал и придавал само една купена майка и пролетта тя даде фира пчелите нещо и направиха или нещо здравословно я сполетя.Просто нямам опит с придаване на купешки майки в клетки иначе бих писал как и що.Удивен съм и малко респектиран от човек дето ще търси една майка 4 часа и да не се откаже докато не я намери.

  8. #358
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от Mladenoff Виж публикацията
    .....Утре сутринта ще им придам купешката майка....
    Защо? Къде го прочете това???..........

  9. #359
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Защо? Къде го прочете това???..........
    Добре, че не я е придал, че вече щеше да е на оня свят. Утре ще има възможност да се поправи, ако майката не замине на оня свят от студ, глад или нещо друго.

  10. #360
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Добре, че не я е придал, че вече щеше да е на оня свят. Утре ще има възможност да се поправи, ако майката не замине на оня свят от студ, глад или нещо друго.
    Е дано не я държи в хладилника
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

 

 
Страница 36 от 58 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •