Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 12 от 65 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 111 до 120 от общо 643
  1. #111
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Смятах докато не дойдат одвотките през юни да не нареждам новите кошери ама на не се стърпях и ето го допълнението за май-юни 2012г.



    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  2. #112
    Наблюдател
    Регистриран
    24.12.2010
    Мнения
    31
    евала - красота откъдето и да го погледнеш. ти ли си ги боядисваш или така ги купуваш?

  3. #113
    Красота от където и да го погледнеш браво
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  4. #114
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Стари сандъци рециклирани от жена ми


    следва продължение...

  5. #115
    Наблюдател
    Регистриран
    06.08.2011
    Мнения
    29
    браво на жената

  6. #116
    ж.к."ЛЕЖАЦИТЕ" - новите жилища за пчели.


    "Колкото повече,толкова повече". - Мечо Пух

  7. #117
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Обещах да не ти се мешам в темите, но в случая не се въздържам! Трябваше да пуснеш снимки на "некакви наклонени лежаци" ако не ме лъже паметта!!!

  8. #118
    От този ъгъл, пчелина изглежда доста не стандартно, различно и интересно. Чудя се, не идват ли малко високи за обслужване, колкото и по-рядко да се налага отварянето им?

  9. #119
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2011
    Мнения
    248
    Колега добър подход, крадците няма как да дойдат с кран

    Цитат Първоначално публикувано от yuri
    От този ъгъл, пчелина изглежда доста не стандартно, различно и интересно. Чудя се, не идват ли малко високи за обслужване, колкото и по-рядко да се налага отварянето им?
    Добре са като ЛР на 2+магазин са някъде. Като ги видях тези на склад направих заявка за един, на живо са още по-красиви. Мисля да го сложа на входната врата вместо куче.

  10. #120
    То и не им трябва да идват с кран. Достатъчни са им само преносни сандъчета. wink;

    3 корпуса ЛР са 72 см, което не е много високо, а и може да се свалят. На тези само краката ми изглеждат над 80 см. А и не знам колко е висок доктора, та за това питам.

    Може би , ако имат някакви резета, които биха затруднили евентуални крадци и те да раздразнят пчелите. Особено ако не са и от най-кротките, ще има ефект.

 

 
Страница 12 от 65 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •