Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 13 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 130
  1. #21
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    За био нестава(моето мнение е,че става,ама кой ли те пита),дава се в сиропа в първите дни на авгус и след 10дена пак.Една ампула е за два кошера.Ампулите от аптеките с рецепта,ефтения.Тест с камуфост(две ленти стояха една нощ)-нищо нямаше в шишето.От другите третирани-5до15,това в с оксалова.Аз съм био с друго нестава.Моето мнение е съвсем различно за препаратите срещу акар.Преди да стана био,не бях виждал с години акар,сега имам.

  2. #22
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    За био нестава(моето мнение е,че става,ама кой ли те пита),дава се в сиропа в първите дни на авгус и след 10дена пак.Една ампула е за два кошера.Ампулите от аптеките с рецепта,ефтения.Тест с камуфост(две ленти стояха една нощ)-нищо нямаше в шишето.От другите третирани-5до15,това в с оксалова.Аз съм био с друго нестава.Моето мнение е съвсем различно за препаратите срещу акар.Преди да стана био,не бях виждал с години акар,сега имам.
    Добре де, колко кубика има в една ампула? Т.е. на семейство какво количество си наливал в сиропа, 1 или 0,5 кубика?

  3. #23
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Един кубик за два кошера,разтворени в един литър сироп и след десет дена пак.До десетия ден пак давах сироп по 500мл. с други билки,ама не против акара.Утре ще купя ампули със старата рецепта и ще ги видите.Може би избързах да споделя този мой опит щото той не ми даде увереност.Аз исках съвет от тук(форума), ама вие мен питате.

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    2175 Литиев хлорид безводен 10515 250 гр
    1 кг
    70.00
    150.00

    Този става ли?

  5. #25
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Един кубик за два кошера,разтворени в един литър сироп и след десет дена пак.До десетия ден пак давах сироп по 500мл. с други билки,ама не против акара.Утре ще купя ампули със старата рецепта и ще ги видите.Може би избързах да споделя този мой опит щото той не ми даде увереност.Аз исках съвет от тук(форума), ама вие мен питате.
    Като не си получил увереност, какво толкова те озадачава? Недей бъди толкова пестелив, нали затова си открил темата. Ти ако не кажеш, какви са ти съмненията, сйответно и въпросите ти, въз основа на наблюденията ти, не чакай много съвети. Говори, за да "падат" мнения и да има дискусия.


    ch.atanasov
    Нещо линкче няма ли?

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    В скоро време форума ще се обогати не с какви да е лауреати, а с Нобелови.
    Ти още блей баира!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #27
    Заслужил Автор
    Регистриран
    12.07.2013
    Мнения
    214
    Със 7-up не става ли?
    Лития остава в меда, да го имате наум.
    Богохулство е да мислиш, че нещо е случайно.
    Да хапнем да пийнем, другото е лъжа.
    Живота свършва, парите не.

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    .

    ch.atanasov
    Нещо линкче няма ли?
    http://alphachim.com/laboratory-chem...-litiev-hlorid

    И да не казваш на никой.

  9. #29
    Потребител
    Регистриран
    11.10.2011
    Мнения
    76
    Пчеларски район
    Варна,Добрич,Шумен
    Само че - 1 ml разтвор съдържа 6.36mg Lithium Chloride и отговаря на 0.15mmol 1 amp
    http://lekarstva-bg.eu/lekarstva/l/l...l-ml-10-ml-x-5

  10. #30
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Аз от един перко(луд) ги взех,ампули са по 1 куб.(10мл.) Той ги взема с рецепта,утре ще взема и аз предполагам и ще ги сни мам?По-горе ме питате нещо ама незнам.Аз затова отворих темата,защото съм сигурен ,че и други са правили опити ,ама непишат

 

 
Страница 3 от 13 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •