Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 40
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    За пържените картофи препоръчвам ето това:https://www.philips.bg/c-m-ho/cookin...xoCpD0QAvD_BwE
    А когато има качествена ракия не вървят купешки домати. Е, ако няма истински върви компромиса, но няма база да сравнение. Градинския селски домат е царят на трапезата. Ракията царицата. А относно работата, както се твърди работата е песен, ма друг да я пее.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Баси уджаса , туй Дончев го е писал преди две години и половина.
    Е да де, нали това имам предвид. Преди две години природосъобразен, а онзи ден кюфтенца от въпросния магазин.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #23
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    За пържените картофи препоръчвам ето това:https://www.philips.bg/c-m-ho/cookin...xoCpD0QAvD_BwE
    А когато има качествена ракия не вървят купешки домати. Е, ако няма истински върви компромиса, но няма база да сравнение. Градинския селски домат е царят на трапезата. Ракията царицата. А относно работата, както се твърди работата е песен, ма друг да я пее.
    Не ми рекламирай тези уреди, че ако ти снимам в къщи системите и ще помислиш, че си в Техномаркет и в момента се въртят мисли в една женска глава за още два. Мислиш ли, че се храня здравословно? Не е ли майка ми да ми опържи едни картофи със свинска мас и да ги наръси със сирене и това в един обикновен тиган, а не в някакви уж незалепващи, а накрая половината картофи останат по тигана. За зеленчуците от градината няма две мнения. От собствената градина.

  4. #24
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Е да де, нали това имам предвид. Преди две години природосъобразен, а онзи ден кюфтенца от въпросния магазин.
    Пуснал съм темата за да поразсъждаваме за този начин на хранене, но лично аз нямам друг начин да си набавя продуктите, освен начина им на приготвяне, което също не е сигурно.

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    То така погледнато може да се позачудим каква е свинската мас, истинско ли е сиренето, и какъв е аджеба тоя тиган? Дето ще пържим в него.....Обаче относно градината. Като знам с какво се третират селските градини, ми идва да си купя от магазина.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Пуснал съм темата за да поразсъждаваме за този начин на хранене, но лично аз нямам друг начин да си набавя продуктите, освен начина им на приготвяне, което също не е сигурно.
    Ами ето, правим го? По добре късно.....
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Е да де, нали това имам предвид. Преди две години природосъобразен, а онзи ден кюфтенца от въпросния магазин.

    Я кажи ти откъде си пазариш, Дончев няма да се възползва, но аз -мога.

  8. #28
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    То така погледнато може да се позачудим каква е свинската мас, истинско ли е сиренето, и какъв е аджеба тоя тиган? Дето ще пържим в него.....Обаче относно градината. Като знам с какво се третират селските градини, ми идва да си купя от магазина.
    Е, те за това си пазарувам от Кауфланд и до колкото мога се съобразявам все пак какво вземам и как го го приготвям. До колкото мога се мъча да се напасвам, което става все по трудно, защото всеки се мъчи да те прецака.

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Аз всъщност смятам, че няма такова нещо като полезна храна. Всичко е отровено. Растения, животни,хора. Всичко е рекламен подход за пазарен дял. Ниша за полезност всред отровата. В градините се ползват минимум по три инсектицида и още толкоз пестицида. Каква ти полезност в тия ? Има изключения, ама те са като бялата лястовица.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Е, те за това си пазарувам от Кауфланд и до колкото мога се съобразявам все пак какво вземам и как го го приготвям. До колкото мога се мъча да се напасвам, което става все по трудно, защото всеки се мъчи да те прецака.
    Обаче съм категоричен,че родното производство все още има вкус. Неземно божествен, уникален.и чуден български вкус! С изключение на ягодите. Те нямат.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •