Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
При мен положението също е много зле в областта на ломбалните прешлени, всички от 2 до 6 имат протузии и боли постоянно. Десния крак и дясната ръка ме болят от окончанията на нервите които се прещипват, като октомври не можеше да се храня с дясната ръка толкова ме болеше. Хапчетата не помогнаха само раздразних корема та 3 месеца по болници едвам се закрепиха нещата и ми казаха повече ниакви лекарства за успокоение на нервните окончания. Та от октомври леко по леко упражненията на Норбеков + мой упражнения и в момента се чувствам много по добре, това няма да се оправи, но е друго. За колан използвам ластични само при по тежка работа, защото на всякъде ме предупредиха да не използвам колан защото изнежва и става по зле.
Прочетох цялата тема.Чрез поста на колегата Ник искам да вмъкна или да ви предложа на всички имащи проблеми с дископатии,хернии от подобен род,парези и т.н. една рецепта от народната медицина,която няма да ви навреди,но сигурно ще ви помогне.Няма да ви излекува,но ще тушира големите болки които постепенно отзвучават.До следващото ваше неблагоразумие да възпалите нервните окончания и да охкате и псувате до възбог.
Рецепта: 10 аспирина/обикновен/,12–15 орехови листа/напролет като спрат да нарастват/,1 л. първак/поне 80 гр./.
Всичкото това се слага в бутилка и 15–20 дена престоява,като се разклаща 2–3 пъти на ден.От получената дрога/тинктура/ мажете болезнените места 2–3 пъти на ден/може и повече,не вреди/.
Ник,само ти пишеш конкретно откъде започва проблема ти.Ако направиш рецептата и я използваш мажи обилно от 1 до 8 прешлен и следвай болката до върха на пръстите.Като казвам обилно имам в предвид следното–мажеш,изчакваш да изсъхне и пак мажеш.Използването на тинктурата не пречи на приема на лекарства,но не може да се разбере от кое ти се подобрява положението.
Изпробвано от мои близки.Дано да ви помогне и на вас,че сте още много,много млади.