Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 15 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 147
  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски

    Въпроси и отговори към/от Пастили ООД

    Всичко е ок.Само восъчните основи ме притесняват.

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Всичко е ок.Само восъчните основи ме притесняват.
    И защо? Нали ако са техни основите, пак ще се върнат при тях, но вече изградени, напълнени и запечатани? Какво точно те притеснява?

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.01.2016
    Мнения
    338
    Пчеларски район
    Павликени
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    И защо? Нали ако са техни основите, пак ще се върнат при тях, но вече изградени, напълнени и запечатани? Какво точно те притеснява?
    Продаваните в.о. не са от чист восък,има примеси -парафини и технически восъци.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Пак задълбахте в дерето. Щом хората ги купуват, какъв ви е проблема с основите. Всичко е до цена, която не виждам. Навярно е на принципа на моб. оператори--всеки с индивидуална програма.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Пак задълбахте в дерето. Щом хората ги купуват, какъв ви е проблема с основите. Всичко е до цена, която не виждам. Навярно е на принципа на моб. оператори--всеки с индивидуална програма.
    Може ли за такава стока да има единна цена? Колко струва кило сирене "на едро"?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Разбира се че може.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Разбира се че може.
    По моите разбирания за пазарна икономика цената е винаги въпрос на договаряне между страните. Останалото е социализъм - единни държавни цени.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Не мога да разбера защо се обаждаш на места където въобще не е твоя работа.
    Има правила на форума и те не са създадени случайно. Обявата е без цена и въпреки че подозирам че е на собственика на форума нарушава правилата. Освен това трябва производството на търсения продукт е сложен и дълъг процес свързан с определени дейности за да отговори на изискванията. Редно е да знаеш поне приблизително за каква цена става въпрос. Ти работиш ли без да знаеш поне малко какво се очаква да получиш насреща? По добре не ми отговаряй и въобще спри да вземаш отношение в теми които въобще не те засягат . ДРАЗНИ МНОГО.

  9. #9
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Какво става ако доставим питите с наши рамки? Връщат ли се като оборотни, или трябва да си подготвяме нови за следващата година.

    Има ли минимални количества за изкупуване?

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Не мога да разбера защо се обаждаш на места където въобще не е твоя работа.
    Има правила на форума и те не са създадени случайно. Обявата е без цена и въпреки че подозирам че е на собственика на форума нарушава правилата. Освен това трябва производството на търсения продукт е сложен и дълъг процес свързан с определени дейности за да отговори на изискванията. Редно е да знаеш поне приблизително за каква цена става въпрос. Ти работиш ли без да знаеш поне малко какво се очаква да получиш насреща? По добре не ми отговаряй и въобще спри да вземаш отношение в теми които въобще не те засягат . ДРАЗНИ МНОГО.
    Дразни те защото не мислиш икономически! Цената зависи от много неша - количество, вид на стоката и нейното качество. Това е първата обява която поне аз виждам за такава стока и така специфицирана. Нямаш база за цена, нямаш някаква поне референтна стойност. Не проумяваш ли една простичка истина - сега е момента пчеларите да дадат своята оферта за цени, а не пак да са догонващата и молеща страна???
    Хайде дай ти цена, ако ме устройва може и аз да купя!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 1 от 15 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •