Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 15 от 15 ПърваПърва ... 5131415
Резултати от 141 до 147 от общо 147
  1. #141
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Интересно. Подписваме договор, а в един момент едната страна може да те е.е по всякакъв начин, а ти почти нямаш права. Все минаваме с номера, ами защо не чете малките букви? Ами като са толкова важни защо са толкова малки, а не са в червено? Ако малкия сандански не беше изпълнил договора, какви щяха да са последствията, а сега какви са - мълчаниеееее и до тук? Що за олигофренска държава живеем бе хора?
    Ами договорите са такива, та да защитават този, който ги е написал. Пък този, който ги е подписал, да си бере гайлето. Пити ли да съхранява, по съдилища ли да ходи, и т.н.
    Друмев, стига се умилква като някой мазен котарак. Колегите ги боли, а не ги сърби!

  2. #142
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ами договорите са такива, та да защитават този, който ги е написал. Пък този, който ги е подписал, да си бере гайлето. Пити ли да съхранява, по съдилища ли да ходи, и т.н.
    Друмев, стига се умилква като някой мазен котарак. Колегите ги боли, а не ги сърби!
    Тогава това не е договор.

  3. #143
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    След като имаш договор се надявам да получиш отговор от тях за несериозното отношение, а и компенсация за това. Надявам се фирмата да държи на доброто си име.
    Светослав Матеев каза, че по-настоятелно е трябвало да звъня. Може би трябваше да звъня през ден или всеки ден... Има още много за разправяне за това, което стана след това. Точно за едностранна промяна на условията в последствие, но не ми се пише, че много ще се изнервя.

  4. #144
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от malkia.sandanski Виж публикацията
    Светослав Матеев каза, че по-настоятелно е трябвало да звъня. Може би трябваше да звъня през ден или всеки ден... Има още много за разправяне за това, което стана след това. Точно за едностранна промяна на условията в последствие, но не ми се пише, че много ще се изнервя.
    В договора има няколко точки в които се споменава, че при забавяне се полага някакво заплащане. Ако фирмата Пастили държи на доброто си име би трябвало да го направи. Да изплати тези проценти. Настоятелното звънене не е оправдание. Дори мисля, че звъненето трябва да е от към страната на възложителя.

  5. #145
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ами договорите са такива, та да защитават този, който ги е написал. Пък този, който ги е подписал, да си бере гайлето. Пити ли да съхранява, по съдилища ли да ходи, и т.н.
    Друмев, стига се умилква като някой мазен котарак. Колегите ги боли, а не ги сърби!


    На никой не се умилквам.Каквото е било това съм писал,а и мисля ,че в постами повече са негативите.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #146
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    На никой не се умилквам.Каквото е било това съм писал,а и мисля ,че в постами повече са негативите.
    Абе, не може да не си намазал нещо от сделката. Няма как да се минеш ти.

  7. #147
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Тогава това не е договор.
    ако не е спазен принципа на равнопоставеност, мисля че договора се считаше за нищожен, 'ма много отдавна съм го учил и не съм сигурен чадо,
    но и така да е, едва ли може да го оспориш успешно в БГ съд пък и дали има смисъл?

    Цитат Първоначално публикувано от malkia.sandanski Виж публикацията
    Светослав Матеев каза, че по-настоятелно е трябвало да звъня. Може би трябваше да звъня през ден или всеки ден... Има още много за разправяне за това, което стана след това. Точно за едностранна промяна на условията в последствие, но не ми се пише, че много ще се изнервя.
    Едно обаждане е напълно достатъчно, ако насреща имаш коректност! По принцип, хубаво е да се говори за тези неща, мисля, че проблемите е добре да се посочват ясно и открито за да се намира и някакво решение, да се "шуми" дето има една приказка!

 

 
Страница 15 от 15 ПърваПърва ... 5131415

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •