Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 15 ПърваПърва ... 412131415 ПоследнаПоследна
Резултати от 131 до 140 от общо 147
  1. #131
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    И за това наистина беше супер акация и не опря. Ама като ти кажат така се чудиш на кого да вярваш.И като те вкарат у филма няма полени , антибиотик,глифозат и др. др. И шах на пешката.

  2. #132
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Аз съм доволен от отношението на фирмата спрямо мен.До тоя момент са биле коректни и са ми влизали в положението да не изпълня ангижемента към тях.Тук много колеги могат да потвърдят ,че съм агитирал да продават на тях.Вярно има и недоволни,но и има и такива които не са био и цената им беше на качество което е над Био-то.В малкия Матеев има надежда от мен да знаете/гулемия не го познавам/.Всеки си прави сметката и избора.За рамките които даваше мога да споделя няколко неща.Перфекни основи градят ги като за световно.Обтелване някъде с 1 тел по малко.Ушерители пласмасови всички по един начин заковани.Това не ми харесва защото при завъртане на рамка може да се падне женско с женско или мъжко с мъжко.Изкупуването е супер без да се брои това каккви момчета са окачествители.Добри момчета,но се чувстваш не оценен.Аз така го почувствах с брата.Имам и друго ама дълго стана.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #133
    Хайде за изкупуването от Пастили...обадих им се, че имам готови рамки...казаха, че другата седмица ще пратят някой да ги вземе...мина 1 месец и никой не дойде.

  4. #134
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от malkia.sandanski Виж публикацията
    Хайде за изкупуването от Пастили...обадих им се, че имам готови рамки...казаха, че другата седмица ще пратят някой да ги вземе...мина 1 месец и никой не дойде.


    Ей,това е голям проблем ако нямаш договор с тях.Големи загуби можеш да претърпиш ако ти изсъхне ореховата шума.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #135
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ей,това е голям проблем ако нямаш договор с тях.Големи загуби можеш да претърпиш ако ти изсъхне ореховата шума.
    Имах договор.

  6. #136
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от malkia.sandanski Виж публикацията
    Имах договор.
    След като имаш договор се надявам да получиш отговор от тях за несериозното отношение, а и компенсация за това. Надявам се фирмата да държи на доброто си име.

  7. #137
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Познавам колеги на които са върнали рамки защото меда им бил тъмен. Други на които не са им взели рамките заради някакви незапечатани ъгълчета далеч под 10%.

  8. #138
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Познавам колеги на които са върнали рамки защото меда им бил тъмен. Други на които не са им взели рамките заради някакви незапечатани ъгълчета далеч под 10%.
    Да. Тук има някакви забележки, но колегата не са го отразили въобще. За което мисля, че трябва да има някакво извинение от страна на Пастили, а и някакво обезщетение. Все пак е подписан някакъв договор. Надявам се, че би трябвало да има някаква коректност. Станаха много някаквостите.

  9. #139
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Имат си договори. Да си търсят правата. Като се подписват под глупости сега да му мислят. Не може да се втурнеш през глава за някоя стотинка и да подписваш каквото ти дадат и по безумен начин и да мислиш че си защитен. Колеги, да сте мислили.

  10. #140
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Имат си договори. Да си търсят правата. Като се подписват под глупости сега да му мислят. Не може да се втурнеш през глава за някоя стотинка и да подписваш каквото ти дадат и по безумен начин и да мислиш че си защитен. Колеги, да сте мислили.
    Интересно. Подписваме договор, а в един момент едната страна може да те е.е по всякакъв начин, а ти почти нямаш права. Все минаваме с номера, ами защо не чете малките букви? Ами като са толкова важни защо са толкова малки, а не са в червено? Ако малкия сандански не беше изпълнил договора, какви щяха да са последствията, а сега какви са - мълчаниеееее и до тук? Що за олигофренска държава живеем бе хора?

 

 
Страница 14 от 15 ПърваПърва ... 412131415 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •