Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 147
  1. #21
    Наблюдател
    Регистриран
    23.01.2015
    Мнения
    14
    Веднъж участвах в такова упражнение 2007 година . Цената беше 6лв килограма .С моя рамка . Така че е нужна актуализация на цената.

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от chelsi Виж публикацията
    Веднъж участвах в такова упражнение 2007 година . Цената беше 6лв килограма .С моя рамка . Така че е нужна актуализация на цената.
    Не е добра идея да се обсъждат тук цени! Създайте си затворена работна група и там обсъждайте.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Пчеларите са страшна работа. Блесне ли някой лев от някъде и край с идеята за обединение и единство. Стават по-ниски от тревата и гледат как да прецакат останалите. За мен една рамка ЛР, според изискванията трябва да е 18-20лв. иначе не си заслужава. Знам, че повечето ще предложите по-ниска цена--та успех.

  4. #24
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Тази тайнственост и активността на tsc1 ми нашепва за Матеев хоней, или Матев био , там кво беше.
    Какво мисля аз по въпроса. Временно може и да се мълчи. Като казах временно, имам предвид тези които са работили по този начин 2017 г. За сега са единици, но както пише в обявата ще се изкупуват рамки от цялата страна. Ако за сега този който ще изкупва все още не казва кой е, то само до началото на сезона ще го знаем всички. Затуй, че тайнственост не би трябвало да има, а и няма за какво да я има. Ето тук започват дрязгите и знаете резултатите. Но да изчакаме и ще видим кой кой е.

  5. #25
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Аз, като знам за какви стари изградени ЛР рамки плащах по 5лв. за рамка, защото нямаше как да тръгна отначалото....то при тези жестоки изисквания, според мен цената трябва да е около 30лв. бруто със собствен материал и ВО...и като извадим 4-5лв за празната/изградена рамка, ще излезе около 10лв кг. мед нето.

  6. #26
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Не намирам обявата на Матеев от по-миналата година. Поне да си сравним какво предлагаше тогава. Имаше някакви цени за акациеви пити.

  7. #27
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Здравейте колеги!

    Мисля,че не е уточнено нещо много важно/след цената ,разбира се/,как се съхраняват тези рамки до изкупуването им?Не става въпрос за 40-50 рамки,а и след като има толкова изисквания ще има проби!Сега е в тенекии и след като ти вземат проби минава месец,месец и половина.

  8. #28
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    В духа на горното мнение, ще има ли "по-сериозни" договорки или само слуховите, както се казва ще има ли на бастуна червейче?

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Светослав е умно момче, което явно търси своя път за изява. Пожелавам му успех!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #30
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Харесва ми уставния капитал...
    Обикновено у нас дори фирми с милиони годишни обороти ги учредяват с 200-300лв

 

 
Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •