Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 16 ПърваПърва ... 41213141516 ПоследнаПоследна
Резултати от 131 до 140 от общо 151
  1. #131
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Имаше и голяма сергия с ножове, това в ресора на модератора, явно ножове и пчеларство имат загадъчна връзка.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #132
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Имаше и голяма сергия с ножове, това в ресора на модератора, явно ножове и пчеларство имат загадъчна връзка.
    'Що не направи едно кадро, че да ги видим?

  3. #133
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Мислех си го, канех се, а накрая забравих.

  4. #134
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Говорих с познат който имаше щтанд на изложението. Оборота му е бил 6 пъти по слаб от предните години, като хора е имало предимно в събота. Аз се отказах да ходя, нямам мотивация а няма и пари вече.

  5. #135
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Говорих с познат който имаше щтанд на изложението. Оборота му е бил 6 пъти по слаб от предните години, като хора е имало предимно в събота. Аз се отказах да ходя, нямам мотивация а няма и пари вече.
    Това е мода следствие на електронната търговия.

    https://www.buzzfeed.com/mjs538/comp...bandoned-malls

  6. #136
    Потребител
    Регистриран
    10.05.2014
    Мнения
    51
    Пчеларски район
    Троян
    Значи следващата година ще е още по слаба. Аз ходих и наистина доста по малко представители имаше спрямо предходни години. Според мен идеята на такива изложения е да се рекламира стока, техника и технологий. Да можеж това което се продава онлайн да го видиж пипнеш и да прецениш кое да избереш и поръчаш в последствие.

  7. #137
    Автор
    Регистриран
    09.10.2010
    Мнения
    178
    Пчеларски район
    1. общ. Левски и 2. общ. Роман
    Най-слабото изложение от всякаква гледна точка до сега! Но нищо чудно, предвид катастрофата в сектора. Ако не се очакват одобрения по разни програми и толкова няма да има. Липсваха дългогодишни участници-изложители. Липсваха и посетители. Организаторите гледат да си продадат площите и се появяват странни сергии, извън тематиката на изложението. И четирите дни бях там.
    Предпочитам да пия от извора.

  8. #138
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравейте!
    Наближава февруари,но в Плевен нищо не се чува за това,ще има ли изложение или не?Всеки ден съм в Плевен и когато ми се отдаде да отида до общината подпитвам.Незнам дали ще се оправдаят с корона вируса да няма.Нестига че пчеларските збирки са малко,но да ги съкратят още малко!Ще жалко ако го отменят заради корона вируса.
    Поздрави:Цветан Димитров

  9. #139
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Аз пък живея в София и се поинтересувах, ще има ли изложение тази година. Намерих това:
    http://ops-pleven.bg/2020/01/29/inte...eeping-pleven/

  10. #140
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от freddie46 Виж публикацията
    Здравейте!
    Наближава февруари,но в Плевен нищо не се чува за това,ще има ли изложение или не?Всеки ден съм в Плевен и когато ми се отдаде да отида до общината подпитвам.Незнам дали ще се оправдаят с корона вируса да няма.Нестига че пчеларските збирки са малко,но да ги съкратят още малко!Ще жалко ако го отменят заради корона вируса.
    Поздрави:Цветан Димитров
    Мярна ми е някакъв пост на тази тема във фейса преди седмица, но сега не го намирам. Няма много здрав разум да има в тия тесни зали. По добре да се направи на поляната в Габрово - Етъра през лятото. Там има и хотел и ресторант и много место за да не се тълпи народа. Има и място за коли с едрогабаритни стоки.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 14 от 16 ПърваПърва ... 41213141516 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •