Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 151
  1. #31
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от peter11_82 Виж публикацията
    Доста пръдливо и неорганизирано изложение според скромното ми мнение. Бил съм на най-големите машиностроителни изложения в Хановер и др. Тук просто е една бутаница, защото всеки 2-ри човек е решил да става пчелар и е дошъл да си купи неща, дето ги има във всеки пч. магазин, но за сметка на това тук са на същата или по-висока цена
    Бизнес контакти - трудни - бутаница е
    Покупки - трудни - бутаница е, ако са обемни зор с носенето до колата
    Фактури - не, ne, no, nein - мръсна дума
    Губене на време и шанс за среща с познати - 150%
    Моите 3 цента по темата...
    И си прав и не си... Не знам от къде си, (и в профила ти не пише), ама примерно в Русе, 90% процента от нещата са с поне 10, да не казвам 20% по-скъпи.
    Предните две години си избивах пътя с една кутия Витамикс или Биагра... Да не говорим, че асортимента на изложението е невъобразимо по-голям.
    За блъсканицата си прав. Няма да забравя, когато една година (вероятно всяка е така) в събота, 3-4 чичовци се срещнали и спрели да си побъбрят пред изхода на ескалатора на втория етаж... А той бълва хора нагоре, като месомелачка... Според мен ще е по-добре ако направо ги спрат тия ескалатори, на никой няма да му се счупят краката.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #32
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    На това изложение нито мястото му е подходящо, нито площта достатъчна, а организацията и съпорта на изложителите- под всякаква критика! Веднъж участвахме и решихме твърдо - No more!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #33
    Цитат Първоначално публикувано от peter11_82 Виж публикацията
    Доста пръдливо и неорганизирано изложение според скромното ми мнение. Бил съм на най-големите машиностроителни изложения в Хановер и др. Тук просто е една бутаница, защото всеки 2-ри човек е решил да става пчелар и е дошъл да си купи неща, дето ги има във всеки пч. магазин, но за сметка на това тук са на същата или по-висока цена
    Бизнес контакти - трудни - бутаница е
    Покупки - трудни - бутаница е, ако са обемни зор с носенето до колата
    Фактури - не, ne, no, nein - мръсна дума
    Губене на време и шанс за среща с познати - 150%
    Моите 3 цента по темата...
    Не знам дали си даваш сметка, колко много си прав.

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Днес посетих изложението. Беше много различно от петък и събота. Търговците не бяха по-малко, но навалица нямаше. Може би ще бъде по-добре изложението да бъде от понеделник до петък. Така човекопотокът ще се разпредели по-равномерно през дните на мероприятието.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от peter11_82 Виж публикацията
    Доста пръдливо и неорганизирано изложение според скромното ми мнение. Бил съм на най-големите машиностроителни изложения в Хановер и др. Тук просто е една бутаница, защото всеки 2-ри човек е решил да става пчелар и е дошъл да си купи неща, дето ги има във всеки пч. магазин, но за сметка на това тук са на същата или по-висока цена
    Бизнес контакти - трудни - бутаница е
    Покупки - трудни - бутаница е, ако са обемни зор с носенето до колата
    Фактури - не, ne, no, nein - мръсна дума
    Губене на време и шанс за среща с познати - 150%
    Моите 3 цента по темата...
    Така беше и предните години. Аз ще ходя утре, нямам нещо конкретно и не знам за какво отивам Най вероятно ще пия едно кафе в мола, ще направя един опит да разгледам и ще си тръгна. Такава бутаница не съм виждал никъде, вътре все едно сме овце не хора. Това да раздават пари в цигански квартал няма да е такова чудо.

  6. #36
    Наблюдател
    Регистриран
    01.05.2015
    Мнения
    33
    Пчеларски район
    Свищовски район
    Днес паркинга на мола от страната на изложението беше затворен. А до автогарата поставиха доста скоби на коли, които явно не са пратили смс за синята зона. Внимавайте!

  7. #37
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Борислав Виж публикацията
    Днес паркинга на мола от страната на изложението беше затворен. А до автогарата поставиха доста скоби на коли, които явно не са пратили смс за синята зона. Внимавайте!
    Хей това прави всяко едно добро събитие в боклук. Като чета тези редове и си представям как антилопите гну ще пресичат река, а отдолу вече чакат гладните крокодили. Антилопите влизат и всичко става на актове и скоби. Както съм казвал и ще казвам - държава за чудо и приказ.

  8. #38
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Щях да ходя днес, но грипа ме събори. Сега обмислям за събота, но определено няма да съм оздравял та се чудя дали си заслужава. Ако може колеги които са били днес да споделят.
    Итересува ме и дали пак има търсене на восък и каква цена се предлага?

  9. #39
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2015
    Мнения
    62
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    И си прав и не си... Не знам от къде си, (и в профила ти не пише), ама примерно в Русе, 90% процента от нещата са с поне 10, да не казвам 20% по-скъпи.
    От Плевен съм...
    Днес минах към 15:30 през изложението, защото един от изложителите, който предлага някакви полезни микроорганизми по немски патент за пчелите, ми беше докарал подобни полезни микроорганизми за справяне с огнен пригор по семковите овощни видове.. Та ми направи идея по-добро впечатление тази година изложението - било поради деня или часа бутаница почти нямаше...

  10. #40
    Потребител
    Регистриран
    27.12.2013
    Мнения
    76
    Пчеларски район
    Плевен
    На едно място казаха 8 лв., на друго - 9 лв., но като цяло не съм разпитвал, защото съм го дал. Пожелавам Ви бързо оздравяване!

 

 
Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •