Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 136

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    11.11.2016
    Мнения
    166
    Пчеларски район
    Айтоско
    Кокичетата са цъфнали!Миналата година кокичетата съм ги отбелязал 07.02.Таз година 01.01 .Дали липата ще цъфне един месец по рано?

  3. #3
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    При нас го обърна на дъжд. Нощес вероятно ще заледи всичко. Пътеките по двора вече станаха на пързалка. Дано не съсипе дръвчетата.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Мен , не ме учудва .
    Почакай , ще видиш февруари .

  5. #5
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравейте!
    Кокичетата бяха цъфнали още преди коледа и нова година.Важното е докога ще продължава това топло време,което ще излъжи и пчели и дървета.При нас днес започна да се застудява и спрямо вчера температурите са с 5-6 градуса по ниски.Дано се задържи студът и да падне малко сняг.
    Поздрави:Цветан Димитров

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от freddie46 Виж публикацията
    Здравейте!
    Кокичетата бяха цъфнали още преди коледа и нова година.Важното е докога ще продължава това топло време,което ще излъжи и пчели и дървета.При нас днес започна да се застудява и спрямо вчера температурите са с 5-6 градуса по ниски.Дано се задържи студът и да падне малко сняг.
    Поздрави:Цветан Димитров
    При мен дръвчетата са напъпили, така че вече ги е излъгало и тази година ще има само шума. За пчелите не вярвам те си значт работата. На кошерите с мрежестите дъна няма капка конденз, имам 4 отводки с дъно от дъски понеже не стигна инвентара при тях хранилката имаше много конденз, не знам на това колко може да се вярва за наличието на пило, по скоро проблем с вентилацията. Преди няколко дена в хубавото време ходих до гората, леската беше цъфнала и беше пълно с пчели. Иначе сега застудя, но да видим до кога. Навсякъде дават мека цялата зима, а колко ще познаят ще видим скоро.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Ник не бързай .
    Това , че пчелите си знаят работата е друг въпрос .

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Това ще е прогнозата във Варна https://www.gismeteo.ru/weather-varna-3421/2-weeks/

  9. #9
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Днес изпече хубаво слънце, даващо илюзията, че е топло. Прескочих до пчелина и влизайки, половината кошери се облитат, другите плахо поглеждат от прелките. Докато стигнах до средата на пчелина и голям облак закри слънцето. Застудя изведнъж. Пчелите, която където беше кацнала/ на глухарче, на камъните и плочките върху капаците, предполагам и из въздуха/ там си и остана. Стана само за минути.
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 17.01.2018 в 15:19.

  10. #10
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Утре, Атанасов ден-средата на зимата. Дядо ми го празнуваше на 31-ви. Празник на железарите. Та зимата вярно сега може да започне.

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •