Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799

    Капаци от военни сандъци

    Купувам капаци от военните сандъци за противотанкови мини. Това са сандъците които най-често се ползват за направата на кошери. В повечето случаи оригиналния капак се ползва трудно по предназначение и остава да му се търси друго предназначение. Ако има такива които са изпаднали в така ситуация мога да ги отърва.
    Трябват ми до 150 бр. Предлагам 2-3лв. на бройка. Държа да са здрави (не изгнили). Не държа да са с пантите закопчалките и т.н. но ако са с тях не ми пречи.

    За връзка: тук на лични.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Рости , наблизо до теб е ,,Змеево,, , там изпробват изстрели от РПГ и СПГ .

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Да, има сандъци и тук и мога да взема въпреки че е много трудно, ама не са от тея от мините. Такива капаци ми трябват. Те тез съндъци и те станаха много кът слрд като гръмна завода. Преди ги взимах по 3 лева сега гледам из нета бая поскъпнали.

  4. #4
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Да, има сандъци и тук и мога да взема въпреки че е много трудно, ама не са от тея от мините. Такива капаци ми трябват. Те тез съндъци и те станаха много кът слрд като гръмна завода. Преди ги взимах по 3 лева сега гледам из нета бая поскъпнали.
    А тези които ги продават, ако знаеш по колко ги вземат - по лев. Дори има случаи когато пълен камион си излиза и си заминава точно в тях, и камиона си се прибира за сметка на предприятието. Тарикати бе. Гоолеми.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •