Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 16 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 91 до 100 от общо 152
  1. #91
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Всичко важно го има в подписа ми...
    Умен и дълбок, като селски кмет. Ако си пропуснал , търся отзиви за препарат. Ако имаш -давай.

  2. #92
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Давай ти, да видим как се дава???
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #93
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Давай ти, да видим как се дава???
    Ааа, Атанасов е еднопосочен. Като диод.

  4. #94
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Давай ти, да видим как се дава???

    "Някакви отзиви за тази отвара ? Действа ли на Церана ?

    хранителна добавка за пчели HiveAlive"

    Това видя ли го. Питах и за твоя йод. Като не споделяте, поне си трайте, не се чекайте на дъртия ми.

    пп. Впрочем ще ми го накривите.

  5. #95
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    "Някакви отзиви за тази отвара ? Действа ли на Церана ?

    хранителна добавка за пчели HiveAlive"

    Това видя ли го. Питах и за твоя йод. Като не споделяте, поне си трайте, не се чекайте на дъртия ми.

    пп. Впрочем ще ми го накривите.
    За езика става въпрос нали?

  6. #96
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    "Някакви отзиви за тази отвара ? Действа ли на Церана ?
    Действа преди да го използвам имах 80 загинали семейства от церана.Понеже сега някои ще кажат от къде си сигурен,че причината е церана изпратих проби на проф.Вълчовски доказа се ,че е церана със всички който разговарях тогава казаха само фумагилина е спасението,но понеже съм био (не ме срам да го кажа)въобще и дума не може да става за антибиотик ,че тогава един приятел звънна на К.Кисьов тои ми каза за hive alive тогава в бг.малко хора го познаваха а го внасяше само един пич от В.Търново и то много рядко защото няма търсене цената му беше около 400лв 2л. (българският пчелар обича евтинкото)есента преди зазимяването дадох hive alive както е препоръчано в листовката за сироп по2,5мл на литър сироп в тази концентрация дадох на всяко семейство по 4 л сироп и към края на декември сложих питки по10мл на килограм ,и дадох по 200гр на всяко семейство нямах нито едно загинало семейство.Пчелите излезнаха от зимуването много силни без подмор и се развиха много бързо.Следващата година не можах да го купя понеже този пич които го внасяше не можа да го внесе на време(дава се непосредствено след махането на магазините)а той го достави някъде ноември аз се ядосах и го отказах понеже го заявих някъде юни-юли тренирах само с нозевита + 4 пъти по 1мл също нямах загинало семейство но има разлика в това как излизат от зимуването подмора развитието има голяма разлика по МОЙ ВПЕЧЕТЛЕНИЯ сега съм се запасил но вече го внасят и други.Това са моите впечатления и наблюдения радвам се ако съм бил полезен на някой .Успех на всички през новият сезон!!!

  7. #97
    Автор
    Регистриран
    08.01.2014
    Мнения
    173
    Пчеларски район
    област Плевен
    400 лв. за 2 литра чай от келп (водорасли с много йод) с тимол и масло от лимонова трева?!?!? Хората как правят пари ... Направо се изумявам от цените на подобни продукти. Направили са търговска марка и патент - OceaShield, защото продукта им може всеки да си го направи Представят го все едно е нещо супер сложно , скъпо и "може да се направи само с компютър".

  8. #98
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от georgi rumenov Виж публикацията
    .....................
    Руменов, надявах се някой друг да попита, че аз като питам много хора се дразнят, но хайде ще четат за моя сметка. Та : би ли споделил с какво третираш акара.

  9. #99
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Мисля, че не е зле това да го има и тук. http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=3519

    Hive Alive

  10. #100
    Не използвам така наречената тежка химия споменах че съм био и държа да е така предимно с мр.к-на и ОК

 

 
Страница 10 от 16 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •