Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 16 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 60 от общо 152
  1. #51
    По добре да дам 50 лв за литър и да си взема оригинала... Поне съм го пробвал, и знам че действа. Тача родното но малко се преекспонира с цената, като всичко у нас
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  2. #52
    Наблюдател
    Регистриран
    18.03.2014
    Мнения
    35
    Пчеларски район
    Сърнена Средна гора
    Не съм правил замерване za PH!Мога да кажа за гъстота ,че беше по-гъст от bee vital!

    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Колега, случайно да си мерил РН на оксалиса ?
    Този пост е редактиран от bari; 03.02.2017 в 12:19. Причина: поправка

  3. #53
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    По добре да дам 50 лв за литър и да си взема оригинала... Поне съм го пробвал, и знам че действа. Тача родното но малко се преекспонира с цената, като всичко у нас
    Колега,може ли малко повече инфо за това което си закупил и използвал.Ако имаш опаковка,снимай я и я качи за да видим оргинала за да не грешим при покупката.Поздрави и лек ден.

  4. #54
    Eто това https://www.beevital.com/products/, иначе казано Бее Витал. Третира се по 15-20 мл на семейство, два или три пъти, но за пролет и два пъти е достатъчно. Пчелите са малко, няма много пило и така
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  5. #55
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от andon Виж публикацията
    Същия препарат.Грешката е моя. Става ли за третиране за Вароатоза?
    За саването, става, но според мен малко си позакаснял. Оптималното третиране е ноември-декември когато няма пило.

    Цитат Първоначално публикувано от bari Виж публикацията
    Есента си купих "Оксалис" в Ст.Загора 1 литър разфасофка за 18лв.,имаше от 0,5л.за 9лв.!На цвят изглеждаше светъл,а сега рекламирания прилича на bee vital!По съдържание забелязах че липсва лимонена киселина!Ноември третирах с bee vital еднократно когато реших да повторя след седмица се оказа,че в магазина е свършил но пък имаше "оксалис" който се оказа негов аналог!Цената тогава ме зарадва но както всички виждате сега е двойна!За ефект не мога да говоря защото бях свалил чекмеджетата за смяна на мрежата и така минах без контрола!
    Тя, цената есента си беше като за тестов продукт. Явно са решили да добявят и малко прополис като в оригинала, та от там предполагам са го докарали на цвят. На няколко кошера направих тестове - бяха паднали по около 20-тина акара(средата на ноемрви) и от там реших да третирам наред, което се случи края на ноември или началото на декември, трябва да погледна точните дати в тефтерите.

  6. #56
    Наблюдател
    Регистриран
    27.01.2017
    Мнения
    11
    Пчеларски район
    s.Elena obl.Haskovo
    То така де... Между ноември и декември третирах с ленти Варостоп и Apivet но мисалта ми беше за напролет да понакапя Оксалис bee

  7. #57
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Някой поръчвал ли е от тук : http://kalanchak.all.biz/bipin-timol...8#.WKAdpE__r9S

    Отзиви ?

  8. #58
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Горе питах, но никой не отговори. Да пробвам пак, не става въпрос за лекарството, а за сайта. Някой поръчвал ли е- мнение ?

  9. #59
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата

  10. #60
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията

    Аргус Рас (Argus Ras) — БИО ленти срещу вароатоза
    Posted by gordyan on March 16, 2013
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 6 от 16 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •