Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 19 от 36 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 181 до 190 от общо 359
  1. #181
    Ето това също е върха на сладоледа: 13 февруари /петък/
    10.00 ч. Представяне дейността на Спектромед ЕООД и на най-новия регистриран препарат за борба с вароатозата съдържащ кумафос.
    Лектор: д-р Методи Ботровлиев

    Остава да поканят и доктор Менгеле и да ни съсипят тотално.

  2. #182
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Някой има ли информация, от колко часа сутринта ще отварят вратите на изложението в събота? Предишни години съм имал случаи да отида по-рано, с цел да преваря навалицата, входа го отваряха едва в 10 или 11 часа.

  3. #183
    Автор
    Регистриран
    09.10.2010
    Мнения
    178
    Пчеларски район
    1. общ. Левски и 2. общ. Роман
    10 часа за посетители и 9 за изложители-до сега е било така.
    Предпочитам да пия от извора.

  4. #184
    Наблюдател
    Регистриран
    04.10.2014
    Мнения
    35
    А къде да го търсим в Плевен това изложение.

  5. #185
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    До ЖП гарата.

  6. #186
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Светослав Точев Виж публикацията
    То вече е измислено колега,заповядай в Пловдив на АПИ БЪЛГАРИЯ,просторно е ,няма блъсканица,няма я и тази цигания по паркингите.
    Няма ги също и голям процент от изложителите, наясно съм с изкуственно създаваните ви трудности от различни места, но като представителност на търговци изложението в Пловдив, все още е доста далеч от това в Плевен. Вяно за сега се е състояло само веднъж и има още много да се развива, разраства и утвърждава, което ви пожелавам, посещението на пчелините беше най-голямата атракция на миналогодишното издание, надявам се тази година пак да има нещо подобно?!? Поправи ме ако греша, но през 2014 имаше един или двама производители на кошери на изложението в Пловдив, а за основи не сиспомням имаше ли производители - то като ги няма ония ти му бусове да ти се набиват на "очи" восъка го пропускаш, и преобладаваха щандовете за продажба на мед. Има голям потенциал пред Апи България, особенно в съчетание с Агра-та.
    Основният проблем на изложението в Плевен, е че се провежда на изключително не подходящо и не приспособено за целта място, което няма потенциал да поеме огромният брой посетители както на търговската площ, така и на лекционнота част - почти постоянно има 50, че и повече %-ти правостоящи в залата.

  7. #187
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Rosen-shumen Виж публикацията
    А къде да го търсим в Плевен това изложение.
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    До ЖП гарата.
    До Автогарата, там в района е и ЖП гарата, ама то останаха ли пътнически влакове в нашата мила Родина...?!? Една висока сграда 12-13 етажа.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	image.jpg
Прегледи:      463
Размер:	124.5 KB
ID:	3100


    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	image.jpg
Прегледи:      464
Размер:	152.5 KB
ID:	3101

  8. #188
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Няма ги също и голям процент от изложителите, наясно съм с изкуственно създаваните ви трудности от различни места, но като представителност на търговци изложението в Пловдив, все още е доста далеч от това в Плевен. Вяно за сега се е състояло само веднъж и има още много да се развива, разраства и утвърждава, което ви пожелавам, посещението на пчелините беше най-голямата атракция на миналогодишното издание, надявам се тази година пак да има нещо подобно?!? Поправи ме ако греша, но през 2014 имаше един или двама производители на кошери на изложението в Пловдив, а за основи не сиспомням имаше ли производители - то като ги няма ония ти му бусове да ти се набиват на "очи" восъка го пропускаш, и преобладаваха щандовете за продажба на мед. Има голям потенциал пред Апи България, особенно в съчетание с Агра-та.
    Основният проблем на изложението в Плевен, е че се провежда на изключително не подходящо и не приспособено за целта място, което няма потенциал да поеме огромният брой посетители както на търговската площ, така и на лекционнота част - почти постоянно има 50, че и повече %-ти правостоящи в залата.
    Да ,вярно е ,че изложителите миналата година не бяха много, много си пасуваха, като изчакваха да видят какво ще се получи, преди да се "набутат". Тази година, някои от тях се обаждат първи, кога да плащат за да вземат по хубави места. Програмата, ще бъде оповестена след 15 февруари, тъй като непрекъснато търпи промени, като се стараем наистина да я направим по интересна. АПИ БЪЛГАРИЯ, няма никакво намерение, да се съревновава нито с плевенското, нито с добричкото изложения, напротив бихме искали, да има такива форуми във всеки областен град. А проблемите на плевенското изложение, мисля че всички ги знаем и няма какво да ги коментираме. Ще се постараем на АПИ БЪЛГАРИЯ, да цари разбирателство, между всички заинтересовани в бранша и няма да допуснем, политизиране на форума. Надяваме се, че ще останете с по добри впечатления от " АПИ БЪЛГАРИЯ"!
    Този пост е редактиран от Светослав Точев; 29.01.2015 в 08:34.

  9. #189
    Колеги споделете хареса ли ви тазгодишното изложение в Плевен ?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #190
    Потребител
    Регистриран
    06.08.2013
    Мнения
    63
    Пчеларски район
    Габрово
    На мен ми хареса. Мисля че имаше доста повече хора от предни години, явно интереса към пчеларството все повече нараства. Също така забелязах че имаше много младежи което мен лично ме радва.

 

 
Страница 19 от 36 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •