Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 17 от 36 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 161 до 170 от общо 359
  1. #161
    То вече е измислено колега,заповядай в Пловдив на АПИ БЪЛГАРИЯ,просторно е ,няма блъсканица,няма я и тази цигания по паркингите.

  2. #162
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    А КОГА ЩЕ БЪДЕ В ПЛОВДИВ АПИ БЪЛГАРИЯ

  3. #163
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград

  4. #164
    Автор
    Регистриран
    21.07.2013
    Мнения
    127
    Цитат Първоначално публикувано от didaki Виж публикацията
    Отново в теснотията и блъсканицата.Как не измислиха някаде на по просторно.Пука им на организаторите, че си останал без някое копче.Явно, че за организаторите по- важни са изложителите,те плащат, а посетителите за които, предполагам е изложението да се оправят както могат.
    Междудругото си много прав,теснотия и блъсканица.Не само копчетата ще ти вземат,ами и долните гащи.Що не предложиш на организаторите да го направят на летището в Долна Митрополия.Като опънат ония сергии по пистата-широко,просторно.Може и цял пчелин да изложиш за продан.

  5. #165
    Потребител
    Регистриран
    18.08.2014
    Мнения
    65
    И ти си прав, но сме в България.Преди няколко години бях на мотоизложение в Букурещ, в някакъв техен изложбен център.Тесничко си беше.От следващата година в самолетен хангар на летище Баняса.Широко,просторно,да ти е кеф да обикаляш и да зяпаш.

  6. #166
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Цитат Първоначално публикувано от Antonov Виж публикацията
    Междудругото си много прав,теснотия и блъсканица.Не само копчетата ще ти вземат,ами и долните гащи.Що не предложиш на организаторите да го направят на летището в Долна Митрополия.Като опънат ония сергии по пистата-широко,просторно.Може и цял пчелин да изложиш за продан.
    Не си прав, защото съм ходил с дни на всичките Плевенски изложения досега и това което е, особено миналата година- припаднали хора, с маски на устата болни от пневмония тичащи до терасата за да си поемат въздух, просто един абсурд, особено в съботния ден!
    Преди, когато беше в Художествената галерия изложението си беше нормално, залата удобна, но явно организаторите търсят "голямата пара", дори миналата година ми го казаха в прав текст- да сме им били благодарни, че входа им бил без пари!!!/ не знам, тази може да сложат входна такса, или да бият печати по ръцете на влезлите за да влизат само веднъж, знам ли?/
    За мен лично Плевенското изложение си свърши предназначението и бъдещето е на Пловдивският панаир- март- по-топъл месец, има други зали с изложители, ако не ти се стои само един задушен "остъклен кафез"!
    А наистина "панаира" с камионите пълни с кошери и инвентар на паркинга на хотела е много по- добре да се разположи на летището в Долна Митрополия и ще е удобно и за разтоваряне и купуване на обемист инвентар! Никой не кара кошерите си по влакове и мотриси, а си има собствен транспорт. Така, че предложете го на организаторите! Мисля, че има още време.

  7. #167
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.10.2011
    Мнения
    337
    Пчеларски район
    общ. Братя Даскалови
    Ето малко инфо за изложението.
    http://www.farmer.bg/39387-v-sredata...enie-v-pleven-

  8. #168
    Колеги,аз специално съм от Пловдив и вече четири години не пропускам Плевенското изложение,няма да го пропусна и сега.Имам един въпрос към организаторите,защо политизирате един чисто търговски форум и каните, доказа ли се неудачници ,като Михайлов да го развалят.Защо,като каните него, не поканите и Матеев и Куменов.ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА НИ ДЕЛИТЕ.Не допускайте този форум от място за договаряне на стоки,да стане място за ДОГОВОРКИ.Това което правите е пошло!

  9. #169
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от jorors Виж публикацията
    Ето малко инфо за изложението.
    http://www.farmer.bg/39387-v-sredata...enie-v-pleven-
    Поредната журналистическа некомпетентост.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  10. #170
    Потребител
    Регистриран
    03.06.2014
    Мнения
    85
    Искам за попитам,понеже за първи път ще ходя.в неделя има ли нещо интересно или вече всички си тръгват.

 

 
Страница 17 от 36 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •