Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 20 от 36 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 191 до 200 от общо 359
  1. #191
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    И петък и събота "чок калабалък"-май ми беше последното посещение на Плевенското изложение.

  2. #192
    Потребител
    Регистриран
    03.06.2014
    Мнения
    85
    В събота бях на работа и не можах да отида в неделя дали ще има нещо,или всички си тръгват

  3. #193
    Наблюдател
    Регистриран
    19.04.2014
    Мнения
    26
    За първи път посетих изложението в Плевен и като цяло съм доволен ,накупих си доста полезни неща ,в колата не остана място.Като минус отчитам теснотията и бутаницата .Сградата не е подходяща ,иска си едно просторно хале ,както във Панаира,Пловдив. Догодина отивам именно там.

  4. #194
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Голяма блъсканица,много народ,бавно предвижване.Разочарован съм.Не можах да разбера какво е това изложение като нямат изложена стока.Отидох да си купувам центруфуга,ами никакъв избор,наредили по 2-3 центруфуги,останалото по каталог.Аз по каталог мога да си пазарувам и от вкъщи без да се бутам из тълпата.Да не говорим че намаления,отстъпки не видях никакви.За паркиране място също нямаше.Иначе си събрах брошури за вкъщи.

  5. #195
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Абе вие сте странни хора, Това е изложение. Кой като може така се е изложил... И за бит пазара е същото - каквото е битието, такъв е и пазара...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #196
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    nau dobroto be6e zapiswaneto w konfedersciata

  7. #197
    Наблюдател
    Регистриран
    23.02.2013
    Мнения
    37
    Общо взето изложението си беше бит пазар. Най-ми харесаха младите пчелички на конфедерацията

  8. #198
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    И трите дни имаше доста интересни лекции. За паркирането никога не е имало проблем - паркираш на 2-3 пресечки в страни и си Окей от всякъде(само за сравнение - миналата година в Пловдив паркирах на паркинга на панаирното градче, таксата е 8лв за деня, паркингат е охраняем, но разстоянието от там до пчеларската парата е 5 пъти повече от 2-3 пресечки , и за капак в един от дните боднах една видия, соято ми коства 30 лева - от близката гумаджийницата дойдоха да я демонтират, поправиха я, слагайки ми фитил, и я монтираха обратно, като ми казаха, че това често се случвало на паркинга на панаира).
    Да, има блъсканица, защото има интерес, и наистина това мясно на което се провежда изложението не е най-подходящото, но тия пикове са моментни, привечер през всичките дни например беше доста спокойно и човек можеше да си обикаля и разглежда на длъж и на шир без да се блъска. Може би организаторите трябва да се ориентират към новият МОЛ отсреща.
    За някой обемисти специфични изделия като центрофугите, зависи кой е производителя, но дори и във фабриката му да се отиде, то едва ли ще ги има налични да ги видиш и пипнеш, всичките модели които може да ти предложи да ти изработи. Няколко налични са достатъчни да получиш представа за качеството което може да очакваш.

  9. #199
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    "Организира се в закрити павилиони и на открити площадки за демонстрация на новаторски технологии и достижения. Няма чисто търговски характер, но спомага за подобряването на имиджа на отделните фирми/страни и техните продукти."...а ние имаме и претенции за Международно....такъв тип изложения не са място да си напазарим евтино за годината
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  10. #200
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Последното мнение не разбрах с цитат от къде е...

    такъв тип изложения не са място да си напазарим евтино за годината
    Извинявай, а от къде можем да си купим каквото ни трябва на нормални цени (без куриери) и то с избор на производител и цена?

    Кажи как да си купувам от местен магазин, ако в Плевен цените на същия местен са с 20 до 40% надолу от тези в магазина му?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

 

 
Страница 20 от 36 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •