Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 52
  1. #11
    Потребител
    Регистриран
    27.04.2011
    Мнения
    51
    Матеев всички знаем колко са биологични тия пчелари които вадят биологичен мед от рапица и слънчоглед....Направете искане за субсидии за опрашване и за защитни мита на вноса на мед в ЕС. А не да ми просите пари за 500 тариката който искат да цуцат пари от това измислено био,които ако ги проверят наистина нито един не може да отговори на условията...Или пак за тоя деминимис включващ загубите на няколко пишман пчелари...Я ми кажи как си био като в радиус от 3 километра е пълно с ниви който всеки арендатор си ги праска с каквото си иска?

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    С всичко написано от теб съм съгласен,но за смъртноста не съм,че стана от пишман пчелари.Аз бих подкрепил протеста колкото и да съм против с някой методи в Био пчеларството.Хубаво е г-н Матеев да напише още инфо за другите искания, че с тези които са изложени.От 500 я дойдат 200 пак.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Ако на този протест дойдат въпросните 500 човека заради които се инициира то това ще стане най-големия пчеларски протест. А да видим дали ще стане или те ще си гледат другите занимания, и ще чакат някой да им защити интереса.

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Те за какво да идат.Нали трябва да има баланс.Може и парите им да са уредени вече.Малко, но уредени.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Абе хора , колеги, не разбрахте ли, че сте смешни. Протестирате да вземате бадева пари от държавата. Хайде стига цоцахте бе, няма кой да Ви угоди вечно. Как меда ни да е конкурентен, след като хиляди мераклии за държавна пара са на опашката. Никой не дава пари даром - разберето го. Бъди пчелар, производи пчелни продукти, било то и такива майки, постарай се и се осланяй на собствени сили, не на чужда помощ. Стига с тия дотации, от които губи сектора. РАЗБЕРЕТЕ ГО НАЙ-СЕТНЕ. СТИГА С ТОВА ПЕЧЕЛБАРСТВО. НЯМА КАК ДА СЕ ПОЛУЧАТ НЕЩАТА.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Абе хора , колеги, не разбрахте ли, че сте смешни. Протестирате да вземате бадева пари от държавата......
    Някои изобщо не са смешни и няма да ги вземат " бадева ", но ще ги вземат, а и с % плюс.

    пп. дано не се съдиш, че N пъти ползвам твой пост.

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Интересни неща казва Сребрин Илиев на протеста. Четете...
    http://www.dnes.bg/obshtestvo/2017/1...protest.357876

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Какво да кажа.Много лапачи, малко викачи.

  9. #19
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Сребрин Илиев е един от най-големите предатели на Пчеларския сектор. Винаги и навсякъде застава открито ПРОТИВ ПЧЕЛАРСКИТЕ ИНТЕРЕСИ. Става въпрос за работните групи, в които обсъждаме различните наредби или пчеларски програми. Става въпрос и за медиите. Не знам откъде се появи този парашутист, но 80% от проблемите в бранша са именно заради него. Поне да беше пчелар, а не е. Една пчела не е виждал през живота си. Ако някой от вас случайно го срещне на улицата, трябва да го набие веднъж заради себе си, и веднъж и заради мене.

    Иначе на протеста е имало около 150 човека, от които не повече от 100 са били такива, които чакат пари от ДФЗ. Не мога да повярвам, че дори и най-заинтересованите ги е нямало на протеста, и са разчитали някой друг да им опече питката. Въобще - пълна излагация.

    Вътре в МЗХ на срещата с пчеларските лидери Цветан Димитров изрично им е казал, че пари ще видят на куково лято. Тоест подиграл се е с тях, и с право. Това е ситуацията с протеста и с исканията на пчеларите - получихме това, което си го заслужавахме. И така ще е от сега нататък докато не уври главата на всеки един пчелар, че като се каже протест, той трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да дойде в София и да си защити личните интереси, а не да чака активистите да го правят това вместо него.

    Тъжно ми е, че го пиша това, но когато фактите говорят, и боговете мълчат.

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Ако се броят и журналистите нямаше и толкова.Според мое мнение протест не се прави по тоя начин.За тая цел ти трябват пари футболни фенове и безделници.
    Сега като видяха управляващите колко са силни биото може и да почнат по масирани проверки с цел намаление на разходите по даване на пари.

 

 
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •