Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 101
  1. #11
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Да бе, разбрах те, просто се пошегувах. Съдейки по цените мисля, че е за букет. Апимел купуваха на тази цена в северозапада.
    Да. И аз те разбрах. Но като се пише цена на мед някакъв е добре да се изписва примерно - цената на полифлорен мед е .......цената на липов мед е..........цената на манов мед е.......... цената на менте е...........А не да се сещаме по цифрата.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Както предполагам си забелязал това му е първия пост и за това малко плахо е съобщил. Да се надяваме, че ще се престраши и ще бъде по-уверен в писането, пък той и отстрела отмина...до следващия път.

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    40
    Пчеларски район
    с. Добромирка общ. Сев
    Аз го продавам на 6 лв. Буркан Омния. Не го деля на видове, тъй като смятам това за почти невъзможно. Все пак съобщавам на купувача времето, когато е ваден и съответната медоносна растителност, цъфтяща тогава. И сега ще почнат едни писаници.......

  4. #14
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Както предполагам си забелязал това му е първия пост и за това малко плахо е съобщил. Да се надяваме, че ще се престраши и ще бъде по-уверен в писането, пък той и отстрела отмина...до следващия път.
    Това не го прави само той, че му е за първи път. Правят го почти всички и дори това ми е втора забележка по въпроса. Би трябвало както казах и по - горе, като се пише цената, да се пише и вида мед, та който влезе във форума и го чете да знае за какво става дума - разбиращ или не разбиращ от мед. Все пак имаме и гости които се интересуват от нашите мисли, дейности, хобита, видове мед, клей, основи, рамки, интелигентност, простотия, знания, умения............и т.н.. Трябва да сме номер 1. Няма да се излагаме пред чужденците я.

  5. #15
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kokona Виж публикацията
    Аз го продавам на 6 лв. Буркан Омния. Не го деля на видове, тъй като смятам това за почти невъзможно. Все пак съобщавам на купувача времето, когато е ваден и съответната медоносна растителност, цъфтяща тогава. И сега ще почнат едни писаници.......
    В Страната на чудесата тази година, по - точно миналата чукна 10 лв., с мисълта за 12, но свърши меда и няма на какво да я вдигнем. Иначе и тук няма много разграничаване, но все пак на някой видове налитат повече. Това е само предимството.

  6. #16
    Цитат Първоначално публикувано от kokona Виж публикацията
    Аз го продавам на 6 лв. Буркан Омния...И сега ще почнат едни писаници.......
    Извинявам се, че съм от тези който ще пишат. Няма да ви коментирам цената, така сте решили така го продавате, но защо буркан омния който взима 1 кг и 200 гр мед. Така цената ви даже не е 6 лв а е 5 лв и 50 ст ако взимате и бурканите пада още. Ако бях на ваше място поне буркана щях да сменя на 720 мл поне ....
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  7. #17
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Омния 8 не може да побере 1 200гр мед.

  8. #18
    Взима особено ако го напълниш до ръба на капачката, както 720 мл взима 940-960 грама но да не спамим темата ... Даже може модераторите да ми изтрият коментара
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Омния 8 не може да побере 1 200гр мед.


    Може бат Вальо .
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #20
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Със стъклото може. Ако се набият 3-4 капачки, ще станат и 2 кила.

 

 
Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •