Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
Начини има, ама не е удобно.
Защо задаваш въпроса на Ататнасов? Не вярвам да има нещо общо с прекупвачите.

Последните, какво, с какво качество и на каква цена ще купуват или продават си е тяхна работа!!!
Аз какво, с какво качество и на каква цена ще продавам или купувам си е моя работа.
Ако има допирни точки, те са по взаимно съгласие и нито аз ще се чувствам виновен, нито мога да ги обвинявам тях.
Използвах думите на Атанасов, но въпросът не е към него. Ти Атанасов ли си? Ако си Атанасов и съм те засегнал, ще ти се извиня! Търся отговор на въпроса, защо българския мед е принизен по качество до украинския(според инфо от Апитрейд)? Сигурен съм, че много колеги продават висококачествен мед на същата цена, на която се изкупува и такъв с достатъчни, минимално необходими параметри. В досегашните изкупни цени, не виждам стимул, да се произвежда висококачествени продукт. Апитрейд търсят диалог. Аз също търся отговори за да знам, защо моя мед е оценен толкова ниско. Както се вижда, не питам лично тях, защото имам съображения. Не питам и теб "какво, с какво качество и на каква цена" произвеждаш, купуваш или продаваш. Явно е обаче, че твоите допирни точки не са и мои!