Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 800 ПърваПърва ... 234561454104504 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 7996
  1. #31
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Колега,Цеко, само не ми казвай,че тази пита дето си снимал на по горен пост е с рапичен мед от 2010година!!!!!????? Просто забрави! И ние пчели гледаме не бръмбари!

  2. #32
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Сифоня
    Koлега van Hanegen-земляк ,въпреки обвзелото ви прозрение не сте могъл да разберете писаното от мен.Какво да се прави не всеки е професор като вас и забравих че това е свободен форум за пчелари а не за демагози и съжалявам че не мога да се изразявам като вас,Но това не ме прави по малък пчелар от вас.Мисълта ми беше,защо трява да се подхранват пчелите с изкуствени храни след като природата е решила каква е храната за пчелите.Има начини на подхранване различни от описваните.Аз се занимавам с пчеларство вече20 години и моите пчели не познават вкуса на захарта и не боледуват и бягат.А за преминалия празник и последиците от него не берете грижа да не си докарате някой инфаркт на стари години,още повече че поста ми не е адресиран до вас.И не се правете на умен.....защото не сте!За късния час-съжалявам ако съм ви притеснил но някои хора работят и нощем колкото ида не ви се вярва.И послушайте личния си лекар-пийте си лекарствата навреме,а и малко уважение към колегите няма да ви е излишно,научете се не разчитайте на 7 годишното си възпитание-виждате че не е успешно.
    Колега Цеко Сифоня,след такива встъпителни слова при влизането си във форума,как очакваше да бъдеш приет-с аплодисменти ли?Съжаляваме ако си мислел така,на друго място може,но не и тук.Това е форум за пчели.

  3. #33
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цеко Сифоня написа:
    ето най после успях да кача снимка отпреди няколко дни-при първото подхранване (след прословутата ранна рапицова паша,дето пчелите умирали след нея при зазимяването.

    Колега Цеко!
    Ето това си написал! И какво мислиш, че ще разберем ние?
    1.За първото подхранване?
    2.За прословутата ранна рапицова паша?
    3.За това, че пчелите умират след нея?
    4.Или за зазимяването???!!! след прословутата ранна рапицова паша, след която пчелита умират?
    А пък приложената снимка въобще не кореспондира с твоя коментар, както е написал колегата Деспотов!!!
    Не се обиждай като свенлива госпожица, а подреди нещата и ги представи подобаващо на форума - разбираемо! Това е форум на пчелари, нека да не го превръщаме в безсмислен чат!
    Поздрави и успехи!

  4. #34
    Наблюдател
    Регистриран
    11.10.2010
    Мнения
    26
    Пчеларски район
    кубрат
    Колеги каде изчезна галерията със снимките.

  5. #35
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Най-отгоре във форума.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  6. #36
    Наблюдател
    Регистриран
    11.10.2010
    Мнения
    26
    Пчеларски район
    кубрат
    Наистина пише ама само пише

  7. #37
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Под надписа Фотогалерия не виждаш ли снимките кликни върху някоя и ще ти излезе в по-голям формат.Ако сложиш маркера и движиш на ляво или дясно ще се движат и те.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  8. #38
    Цитат Първоначално публикувано от musi
    Наистина пише ама само пише
    Това се получава понякога, ако ползваш браузър Интернет експлорер. Ползвай Мозила фаерфокс и проблем няма.

  9. #39
    Наблюдател
    Регистриран
    11.10.2010
    Мнения
    26
    Пчеларски район
    кубрат
    Да с мозила излизат но само част от снимките, а останалите кадеса.

  10. #40
    Всичко си е на мястото. Може би имаш и някакъв софтуерен проблем.

 

 
Страница 4 от 800 ПърваПърва ... 234561454104504 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 15 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 15 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •