Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 564 от 800 ПърваПърва ... 64464514554562563564565566574614664 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,631 до 5,640 от общо 7995
  1. #5631
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Съдбица Калински.Едни почват от 5 други от 50.Някой вървят на пред, а други назад.Ето мен за пример ще дам.От 136 и горница днес опредилих само 45-50 за мед.
    Не е важна бройката, а качеството. Абе нещо като при жените, тъй и немогат да се разберат, размера има ли знаечение.

  2. #5632
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Размерът няма никакво значение...........важното е да е голям!!!

  3. #5633
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Размерът няма никакво значение...........важното е да е голям!!!

    Аз бих казал само работлив.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #5634
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Размерът няма никакво значение...........важното е да е голям!!!
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз бих казал само работлив.
    Туй месията трябва да го прочете! Чини ми се и да го чете, полза йок. Не бил майстор, за туй не можел да оправя гъ...ве. Божкее! Той, първо трябва да разбере на къде е сцепена сливата, а после да премине към специалните неща.

  5. #5635
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Туй месията трябва да го прочете! Чини ми се и да го чете, полза йок. Не бил майстор, за туй не можел да оправя гъ...ве. Божкее! Той, първо трябва да разбере на къде е сцепена сливата, а после да премине към специалните неща.
    Тука гена от черната арнаутска кръв ли се обади . Цвета на кожата не мой да си смениш даже .

  6. #5636
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Тука гена от черната арнаутска кръв ли се обади . Цвета на кожата не мой да си смениш даже .
    А, ти жив ли си бре? Цвета на кожата се мени! Ти първом го направи, семето пусни, па после за кожата говори. `Щото, да ти кажа лошо e, кога кожата насмогне на оная ти работа, тогава остава само кожата.

  7. #5637
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    А, ти жив ли си бре? Цвета на кожата се мени! Ти първом го направи, семето пусни, па после за кожата говори. `Щото, да ти кажа лошо e, кога кожата насмогне на оная ти работа, тогава остава само кожата.
    Сигурно с поколенията вече твоята не е мастилено черна, но характерните черти си ги запазил, а и нрава ти е ту на арнаутин, ту на циганин. Предполам след ходенето на лекцията на Дони вече си разбрал генетично точно откъде идва тъмната ти кожа и от кой вид си по точно .

  8. #5638
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Надявам се вие двамцата да си чешете езиците в рамките на търпимостта ми. Да няма после - ТИ харесваш този, обичаш онзи.

  9. #5639
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Сигурно с поколенията вече твоята не е мастилено черна, но характерните черти си ги запазил, а и нрава ти е ту на арнаутин, ту на циганин. Предполам след ходенето на лекцията на Дони вече си разбрал генетично точно откъде идва тъмната ти кожа и от кой вид си по точно .
    Аз се чудех какъв професор си, сега схванах - антрополог. А да си чувал, че черната боя е по-скъпа? То заради цвета на кожата не знаем как се гледат пчели. Пак поради тази причина и децата си не знаем как да възпитаваме. Интересно ми е още какво може да роди ограниченото ти сиво вещество. Арнаутин, циганин - брей да се не види, ти за туй ли не ходиш на плаж, да не замязаш на мен. Расизма не се толерира никъде по света, имайго предвид, за други подобни постове. И най важното Янчо, цвета на кожата не е в пряка зависимост с умствения багаж на човек!

  10. #5640
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аз се чудех какъв професор си, сега схванах - антрополог. А да си чувал, че черната боя е по-скъпа? То заради цвета на кожата не знаем как се гледат пчели. Пак поради тази причина и децата си не знаем как да възпитаваме. Интересно ми е още какво може да роди ограниченото ти сиво вещество. Арнаутин, циганин - брей да се не види, ти за туй ли не ходиш на плаж, да не замязаш на мен. Расизма не се толерира никъде по света, имайго предвид, за други подобни постове. И най важното Янчо, цвета на кожата не е в пряка зависимост с умствения багаж на човек!
    Ти това ли наричаш расизам, да се наричаш Българин, че на всички така е писано в личните карти е писано, това е ясно, но кожата и нрава не може да смениш . Цвета на кожата само спомага да разбереш гена, но това все пак тряваше да го разбереш на лекцията на Дони. Откъде си сигурен, че децата са твои, разбираемо е да си ги отгледал, писани са на твое име, но само ДНК тест би доказал, че са от теб. Последно, защо не напишеш от къде ти произхода, че те е срам да го кажеш и се пишеш за Българин?

 

 
Страница 564 от 800 ПърваПърва ... 64464514554562563564565566574614664 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 51 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 51 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •