Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 504 от 800 ПърваПърва ... 4404454494502503504505506514554604 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,031 до 5,040 от общо 7995
  1. #5031
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Значи за шофьорите може, а за пчеларите не може да се въведат по-крути мерки.
    https://m.fakti.bg/bulgaria/347209-m...esivni-vodachi
    Да, свързано е с безопасността, но пчеларството е свързано с оцеляването на света. Ще узреем, но вероятно си трябва време. Едно време ги имаше проверените изпити, а в пчеларството ред. Нали знаете, че всяко ново, е добре забравеното старо.
    Фалшива новина.

  2. #5032
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Фалшива новина.
    Аха! Фалшива новина, която не ни е опряла до г.за. Тогава и туй ще включим в цената на меда и деминимиса оп 100 лева суха пара.

  3. #5033
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аха! Фалшива новина, която не ни е опряла до г.за.
    Ама ти чете ли го това. Един социолог каза, че народа е тотално изтрещял, май е бил прав.

  4. #5034
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ама ти чете ли го това. Един социолог каза, че народа е тотално изтрещял, май е бил прав.
    Не съм чел, но споделям мнението му.

  5. #5035
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Значи за шофьорите може, а за пчеларите не може да се въведат по-крути мерки.
    https://m.fakti.bg/bulgaria/347209-m...esivni-vodachi
    Да, свързано е с безопасността, но пчеларството е свързано с оцеляването на света. Ще узреем, но вероятно си трябва време. Едно време ги имаше проверочните изпити, а в пчеларството ред. Нали знаете, че всяко ново, е добре забравеното старо.
    Намериха си начин да джиткат на скъпи коли. Те и сега карат като побеснели, та с високоскоростни автомобили. Поредната простотия.

  6. #5036
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Намериха си начин да джиткат на скъпи коли. Те и сега карат като побеснели, та с високоскоростни автомобили. Поредната простотия.
    Простотия или не и ние (пчеларите) вольо-невольо сме у кюпа. Освен Друмев, аз незнам друг неправоспособен водач, същевременно и пчелар. Та според мен - осигуровки, лабави добиви, би следвало и санкциите от КАТ да включим искайки деминимиса. Всичко се отразява в/у цената на меда. Редно е, нъл' така?

  7. #5037
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Простотия или не и ние (пчеларите) вольо-невольо сме у кюпа. Освен Друмев, аз незнам друг неправоспособен водач, същевременно и пчелар. Та според мен, осигуровки, лабави добиви, би следвало и санкциите от КАТ да включим искайки деминимиса. Всичко се отразява в/у цената на меда. Редно е, нъл' така?
    Разбира се. В един момент ме глобяваха по три пъти на месец, ходейки до пчелина. Е, вярно. Аз, на задна карам със 100.

  8. #5038
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Простотия или не и ние (пчеларите) вольо-невольо сме у кюпа. Освен Друмев, аз незнам друг неправоспособен водач, същевременно и пчелар. Та според мен - сигуровки, лабави добиви, би следвало и санкциите от КАТ да включим искайки деминимиса. Всичко се отразява в/у цената на меда. Редно е, нъл' така?
    Аз също нямам шофьорска книжка
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  9. #5039
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Аз също нямам шофьорска книжка
    Аз имам една, но карам за две. Ще балансирам заради вас с Друмев, но ще делим глобите.

  10. #5040
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Аз също нямам шофьорска книжка
    Демек не искаш деминимиса.

 

 
Страница 504 от 800 ПърваПърва ... 4404454494502503504505506514554604 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 19 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 19 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •