Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 415 от 800 ПърваПърва ... 315365405413414415416417425465515 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,141 до 4,150 от общо 7996
  1. #4141
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Моя е на 10, но не иска да чуе за работа. Мързи го да си оправи дрехите а какво остава за работа. Всеки ден трябва да го караме иначе не му пука, дай му само да играе и друго не го интересува.
    Хайде и аз да споделя опит в това:
    Моя син когато бе по-малък, бе същия. Като му кажех, че имаме работа на пчелина, все едно го карах да си учи уроците. С годините се промени, вече е 23 годишен и ми е пръв помощник. Къде с благи думи, къде с финансов стимул и т.н. Сега обаче имам друг зор. Последна година е студент и на къде ще го отвее вятъра - незнам и може да намалявам бройката. Та всеки с дертове си.

  2. #4142
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Моя е на 10, но не иска да чуе за работа. Мързи го да си оправи дрехите а какво остава за работа. Всеки ден трябва да го караме иначе не му пука, дай му само да играе и друго не го интересува.
    Пращай го при мен за превъзпитание!
    За децата давам всичко ако и те са отдадени на семейството. Казал съм им, че никой не е пъдарин да вика потях и не сме им слуги (майка им) да ходи подире им.
    Получават повече от повечето си връстници, но леглата им и стаята сутрин са оправени преди аз да стана от леглото. В градината ми помагат много, покрай пчелите по-леките неща и като ни напече айде на море.
    Балансирам с награди и забрани и се надявам да станат хора ама гаранция "франция"

  3. #4143
    Някой от коментарите все едно са писани за мен. Като бях по малък трудно се хващах на работа. А сега трудно мога да се спра да не пипна нищо и един ден. Както се казва всичко с времето си
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  4. #4144
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Някой от коментарите все едно са писани за мен. Като бях по малък трудно се хващах на работа. А сега трудно мога да се спра да не пипна нищо и един ден. Както се казва всичко с времето си
    Аз пък обратно. Като младеж обръщах света. Сега пак работя, но само неща които няма как - трябва да се свършат. Иначе лежаците и хамаците са добри.

  5. #4145
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ..... Не веднъж го казвам. В БГ няма ЕЛИТНИ и ПЛЕМЕННИ МАЙКИ. .
    Да не ти изстине мястото.

  6. #4146
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да не ти изстине мястото.
    А, той отдавна си подритва "трудовата книжка", ама май няма ентусиасти за длъжността, пък и той е "връзкар" от сой...

  7. #4147
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    ......ама май няма ентусиасти за длъжността...
    Три пъти си подавам молбата и не, и -не. Няма места , като в Софийските ясли.

  8. #4148
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да не ти изстине мястото.
    Ееееееееее, не съм вечен. Все някой ден ще стане и това. Като се намерят ентусиасти и загубя връзките си. Както споменава колегата модератор.

  9. #4149
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ееееееееее, не съм вечен. Все някой ден ще стане и това. Като се намерят ентусиасти и загубя връзките си. Както споменава колегата модератор.
    Е , аз нищо..., но нали ти си ми писал : не бъзикай котето от зад.

    пп. но той Матеев вече не чете тук.

  10. #4150
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    пп. но той Матеев вече не чете тук.
    И защо ли? Защото няма ентусиасти или *щото съм връзкар от сой? Ей такива едни *дето ги плещи Мутафов.

 

 
Страница 415 от 800 ПърваПърва ... 315365405413414415416417425465515 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 21 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 21 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •