Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 406 от 800 ПърваПърва ... 306356396404405406407408416456506 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,051 до 4,060 от общо 7996
  1. #4051
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Хайде , оправи си правописа , че Дончев много ни кастри .
    За шегите е едно , а аз ти говоря за друго .

  2. #4052
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    За шегите е едно , а аз ти говоря за друго .
    Незнам какво ми говориш, но като даскал остави тези трисричкови изречения и пиши като учен човек, че май не само аз тъпея.

  3. #4053
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    По моите разбирания за пазарна икономика цената е винаги въпрос на договаряне между страните. Останалото е социализъм - единни държавни цени.
    Хайде специалиста по мениджмънт и бизнес отношения ми отговори, приема ли за нормално това, което се случва? Как да договорим детайли, като не можем да се свържем с фирмата? Туй сигурно е част от социализЪма.

  4. #4054
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Хайде специалиста по мениджмънт и бизнес отношения ми отговори, приемали за нормално това което се случва? Как да договорим детайли, като не можем да се свържем с фирмата? Туй сигурно е част от социализЪма.
    Остави го него, питай Цеко.

  5. #4055
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Хайде специалиста по мениджмънт и бизнес отношения ми отговори, приема ли за нормално това, което се случва? Как да договорим детайли, като не можем да се свържем с фирмата? Туй сигурно е част от социализЪма.
    Ако всички глупости, които можеш да генерираш се превръщаха в енергия, ти щеше да си с ефективността на АЕЦ!

    п.п. С най-малко два реактора!!!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #4056
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Е това можеше и по рано да се каже. А не хората да гадаят и хвърлят боб.Това ващо инфо е като моя лаф,,седя и им гледам сеира,,
    А хората са си прави да бързат защото миналата година ако са биле 40 тая ще са 400, това са си сериозна цифра рамки.Дето вокаше бай Иван акацията ,,Може и да не ни огрее нас с тия рамки,,
    Да, може би на теб като лаладжия опитваш се да слага мирудия на всяка манджа може и така да ти изглежда, ама както някой нямат време и възможност да отговарят, така и други нямаме време да гледаме "нечий сеир"...!!!


  7. #4057
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    Да, може би на теб като лаладжия опитваш се да слага мирудия на всяка манджа може и така да ти изглежда, ама както някой нямат време и възможност да отговарят, така и други нямаме време да гледаме "нечий сеир"...!!!



    То може и да сте прав за някой работи, но такава ми е природата от простолюдието съм .Мисля , че не от тая вечер знаете каде е г-н Матеев младчи.Все пак сте Модератор.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #4058
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ако всички глупости, които можеш да генерираш се превръщаха в енергия, ти щеше да си с ефективността на АЕЦ!

    п.п. С най-малко два реактора!!!


    Това не са глупост.Помисли малко като високо волтов а не като слаботоков ако си на неговото място и звъниш по 5-6 пъти и никой не ти отговаря какво би си помислил за хората с които ще работиш за напред.Все пак сме 21 век и в Германия има интернет е не е като нашия бърз но има.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4059
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    То може и да сте прав за някой работи, но такава ми е природата от простолюдието съм .Мисля , че не от тая вечер знаете каде е г-н Матеев младчи.Все пак сте Модератор.
    То при тебе не е от природата, ами от първите седем, а пък колкото до това, че знам къде е(не ми е работа като модератор това) просто тази вечер забелязах че има наченки на някакъв неизяснен въпрос, както ти казах не съм кибичил 24/7 във форума...

  10. #4060
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    То при тебе не е от природата, ами от първите седем, а пък колкото до това, че знам къде е(не ми е работа като модератор това) просто тази вечер забелязах че има наченки на някакъв неизяснен въпрос, както ти казах не съм кибичил 24/7 във форума...


    Ами виждаш постоянно съм тук можехте на лично два реда да ми драснете аз щях да информирам колегите.А за първите 7 сте прав че ми липсват. Чувствам се на 37
    п.п. Човек след тоя пост ще каже, че само събирате инфо от форума.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 406 от 800 ПърваПърва ... 306356396404405406407408416456506 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •