Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 657 от 800 ПърваПърва ... 157557607647655656657658659667707757 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,561 до 6,570 от общо 7995
  1. #6561
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да, помня. Мора мина на кръст през България и никой не направи изследвания. Кой да направи тези изследвания, ами незнам. Може би Гургулова, Желязкова, Петров- ама май няма кой да плати. Иначе пчеларски програми -бол.

    Ама ти мислиш,че мора е от тая зима?Просто %те се вдигнаха и не могат да прекрият това което с Трендафил и други говорим от години.Остави,че някои сами си сложиха харакироту след като ги нацепиха за да могат да продават ранни отводки?Някой от тях са и пчелари на годината у фейса и се чудя да ли някой светъл Божи ден ще си признаят грешката,че подведоха много млади пчелари с това за ранните отводки...Поне 10-15% е точно от това.
    п.п.Не ме игнорирай не се заяждам с теб или съм ти под нивото.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #6562
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ама ти мислиш,че мора е от тая зима?Просто %те се вдигнаха и не могат да прекрият това което с Трендафил и други говорим от години.Остави,че някои сами си сложиха харакироту след като ги нацепиха за да могат да продават ранни отводки?Някой от тях са и пчелари на годината у фейса и се чудя да ли някой светъл Божи ден ще си признаят грешката,че подведоха много млади пчелари с това за ранните отводки...Поне 10-15% е точно от това.
    п.п.Не ме игнорирай не се заяждам с теб или съм ти под нивото.
    ,,Беше интересно време: преди 50-100 хиляди години Земята приличаше на света на „Властелина на пръстените“, пълен с орки, елфи, гноми - различни алтернативни версии на човека. Въпреки това, генетично те не се различават толкова много, експертите все повече предпочитат да наричат неандерталци и денисовци не други хора, а други популации. Тези популации се срещат, бият и ядат помежду си, обменят технологии и съпруги.Неандерталците се установяват от Европа по целия свят, стигат дори до Сибир, където правят секс с Денисовани.,,

    ,,
    В древни времена е имало огромни секвои, достигащи височина 100 метра, евкалипт - 150 метра. Модерната гора е висока само 15-20 метра. Сега 70% от земната територия са пустини, полупустини и слабо населени райони.,,



  3. #6563
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Странна работа, напоследък за пчели, никой не пише нищо. Значи нещата или са много зле, или много добре.

  4. #6564
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    "Йордан Йовчев е роден на 24 февруари 1973 г. в Пловдив. Възпитаник е на спортното училище в родния си град. Първите си стъпки в гимнастиката прави, когато е седемгодишен.[1]Първият му клуб е Спартак – Пловдив.
    Участва на шест поредни олимпиади от 1992 до 2012 г.[2] Така той става първият гимнастик, участвал в шест олимпийски игри в историята на спорта."

    За , къде е тръгнала Лалова?

  5. #6565
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Пчеларския кърлеж отново излязнал с обява...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #6566
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Пчеларския кърлеж отново излязнал с обява...
    Явно не си доволен от оповестяването.

  7. #6567
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Пчеларския кърлеж отново излязнал с обява...
    Ще го приветствам подобаващо!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #6568
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ще го приветствам подобаващо!
    Не пипайте екземпляра. Той е от защитените видове.

  9. #6569
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Не пипайте екземпляра. Той е от защитените видове.
    Излезе ли от "резервата", току виж сме го отстреляли по погрешка.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #6570
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ч'ай сега! Наричаш ни ПЕДАЛИ, имаш ли основателна причина за това или толкова ти е речника, съответно акъла? А бе, вие, по него край, изключае единици, май сте "сгънали" нещо византийско - липса на адекватно отношение към опонента.
    Та за майките - Колко пари даваш, мога и да ти ги донеса, както и предам в семействата, че явно си неспособен и добър ден да речеш.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Малко със закъснение, ма ша ма извиниш. Ами педали сте-онлайн мъжаги. Какъв е човек, когато веднага разбира къде ме сърби и иска да ме почеше. Само на византиец не бяха ме обиждали, върховен си.Сега се изчервявам , засрамвам се и напускам форума. Да, ама НЕ -жалко , че няма иконка среден пръст да ти го туря.
    Споко бе и туй време ще дойде. Чакам с нетърпение да ми го туриш.
    Тая снимка дет' си постнал, с тия нокти, ми мяза на някоя женска ръка. Верно ли е твоята!? Разочароваш ме. Мислех, че си мъжага, а то... "крадеца вика дръжте крадеца" Ей, чунчо!
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри 1199788_595_.jpg‎  

 

 
Страница 657 от 800 ПърваПърва ... 157557607647655656657658659667707757 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 78 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 78 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •