Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 597 от 800 ПърваПърва ... 97497547587595596597598599607647697 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,961 до 5,970 от общо 7995
  1. #5961
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Бог да ме прости.
    Не богохулствай! Знам, че си безстрашен, както и всеки друг, включае и мен. Разбирам, че изрично ме предизвикваш, незнам защо, но се надявам да го установим.

  2. #5962
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Не богохулствай! Знам, че си безстрашен, както и всеки друг, включае и мен. Разбирам, че изрично ме предизвикваш, незнам защо, но се надявам да го установим.
    Абе човек, кой те предизвиква. Нали бяхме аверчета. Ама , като пишеш , чети си постовете.

    пп. помни, че тук четат и " враговете".

  3. #5963
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Абе човек, кой те предизвиква. Нали бяхме аверчета. Ама , като пишеш , чети си постовете.

    пп. помни, че тук четат и " враговете".
    Аз не съм написал нещо, което не е необичайно. Караш ме да се оправдавам, но тъй като държа да съм коректен, ще кажа, че това, за което споменах е практика, която всички сме принудени да прилагаме.
    Както и да е, само не можах да разбера защо намекваш друго с което се занимаваме, демек основното ни занимание, от което се храним. Ето тук си противоречиш - уж да се въздържаме, че враговете дебнат, а ти буташ "авера" си в устата на вълците. А де?

  4. #5964
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски

  5. #5965
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аз не съм написал нещо, което не е необичайно. Караш ме да се оправдавам, но тъй като държа да съм коректен, ще кажа, че това, за което споменах е практика, която всички сме принудени да прилагаме.
    Както и да е, само не можах да разбера защо намекваш друго с което се занимаваме, демек основното ни занимание, от което се храним. Ето тук си противоречиш - уж да се въздържаме, че враговете дебнат, а ти буташ "авера" си в устата на вълците. А де?
    Не те упреквам, всички, освен тук присъстващите са маскари, но ти не се афиширай.

    пп. това, което намекнах мислех, че само ти ще го разбереш. Сори.

  6. #5966
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не те упреквам, всички, освен тук присъстващите са маскари, но ти не се афиширай.

    пп. това, което намекнах мислех, че само ти ще го разбереш. Сори.
    То афишите ги разлепи вече по дърветата около киното ти, а тук говорихме за пчели.

  7. #5967
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    То афишите ги разлепи вече по дърветата около киното ти, а тук говорихме за пчели.
    Ами. Само за цени и колко са лоши изкупвачите. Бог да ги убие , казваше баба ми.

  8. #5968
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ами. Само за цени и колко са лоши изкупвачите. Бог да ги убие , казваше баба ми.
    Е, като казах пчели имах предвид и това, което е свързано с тях - пчелари, търговци и др. п.

  9. #5969
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ами. Само за цени и колко са лоши изкупвачите. Бог да ги убие , казваше баба ми.
    Като стана дума за лошите. Има ли начин да видим анализ на меда, който се изнася от прекупвачите или анализ на български мед, предлаган на международен пазар?

  10. #5970
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Като стана дума за лошите. Има ли начин да видим анализ на меда, който се изнася от прекупвачите или анализ на български мед, предлаган на международен пазар?
    Начини има, ама не е удобно.
    Защо задаваш въпроса на Ататнасов? Не вярвам да има нещо общо с прекупвачите.

    Последните, какво, с какво качество и на каква цена ще купуват или продават си е тяхна работа!!!
    Аз какво, с какво качество и на каква цена ще продавам или купувам си е моя работа.
    Ако има допирни точки, те са по взаимно съгласие и нито аз ще се чувствам виновен, нито мога да ги обвинявам тях.

 

 
Страница 597 от 800 ПърваПърва ... 97497547587595596597598599607647697 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 69 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 69 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •