Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 592 от 800 ПърваПърва ... 92492542582590591592593594602642692 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,911 до 5,920 от общо 7995
  1. #5911
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    https://www.segabg.com/node/104270
    Ей тия понеже не ги щат при нас( ЕС) решили да се шенгеносат. Предлагам много по-лесно и изгодно за всички решение. Нека се признаят за българи, и да се присъединят към нас. Така директно ще припознаят Бойко за баща на народите и пряк наследник на Симеон Велики. България на три морета!
    За нищо не ставаме. Едно заглавие като хората не можем да напишем.

  2. #5912
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Ясно ама какъв е изхода? Как да тръгнем към светлината?
    Изхода е ясен, но мен няма кой да ме чуе. Аз ще им го кажа, само стриктно да го изпълняват.

  3. #5913
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Пак да ви напомня : когато хората вървяха напред, ние бяхме завили в обратна посока, после се разбра грешката и тръгнахме да ги гоним.Да , ама нещо не ни чакат и си бегат.

  4. #5914
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Пак да ви напомня : когато хората вървяха напред, ние бяхме завили в обратна посока, после се разбра грешката и тръгнахме да ги гоним.Да , ама нещо не ни чакат и си бегат.
    А и посоката май пак не улучваме. Ама така е. Докато Бойко като го шмулят през лицето, той да си мисли, че му се радват./подмятането на сръбския премиер за кебапчетата/ Какво ли е искал да каже?

  5. #5915
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Нищо не се е променило,какво от това че можеш свободно да пътуваш.Като нямаш пари и годинките натежаха,за къде.Тогава бях на 27 год.Тия които викаха Смърт на комунизма и късаха партийните си билети си останаха на власт по-места докато можеха.А преди това пак си бяха там.Бизнес,пари,интереси и к-рви.Дървото на живота.От там нататъка всичко е разклонения.В старото време преди 10 ноември поне имаше ред,спокойствие и сигурност.Сега е див феодален капитализъм.Видяха се някой хора с пари и се забравиха.Голям ламтеж за пари.Лично аз никога не са ми били самоцел,а средство за съществуване.Много примери съм видял и съм гледал тяхното падение,а и много ги чака,и много съм се опитвал да им подскажа и да ги насоча да не се забравят от кой счупен вратник са излезнали,но уви има самозабравили се.Винаги трябва да имаш написана бележка / Няма да е все така/.Когато си много добре,и когато си много зле,трябва да се сетиш да я извадиш и да я прочетеш.Няма рима,ама е истина.Народа си заслужава управията.Продават се за дребни пари на изборите,който повече даде за него гласуват.Още толкова години ще минат и ще се загубят и забравят много неща.

  6. #5916
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    За нищо не ставаме. Едно заглавие като хората не можем да напишем.
    То е преписано от македонската преса, та си е вярно.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #5917
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Ясно ама какъв е изхода? Как да тръгнем към светлината?
    Освен модератора, пътя са го знаели и други, по-отдавна. Прочетете Стоян Михайловски:http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...ID=648&Level=1
    Ако не ви се чете дълга статия, ето един цитат:"В България основните институции прогласяват държавата за правова държава. Това е превъзходно. Но ще бъде превъзходно тоже, ако се знаяше добре, че правова държава не е оная, където правата са написани само на бяла хартия - а оная, където правата са били предварително написани в сърцата.............В заключение, без превъзпитание и морална култура не са достъпни и осъществими никакъв демократизъм, никаква свобода."
    Написаното от Михайловски /прочетете целия откъс/ с пълна сила важи за сегашния момент, ако и да имаме сто години разлика оттогава.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #5918
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    След само още 15 години, ще можем пак да викаме по площадите:" 45 години стигат..!!!".

  9. #5919
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    След само още 15 години, ще можем пак да викаме по площадите:" 45 години стигат..!!!".
    На безкръвната революция и викат еволюция.Тя за съжаление е бавен процес и някои изчезват преди да са еволюирали.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #5920
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    На безкръвната революция и викат еволюция.Тя за съжаление е бавен процес и някои изчезват преди да са еволюирали.
    Някои в БГ се опитват да докажат, че са вечни. Дори еволюцията не ги плаши. Ти остави, че и успяват донякъде.

 

 
Страница 592 от 800 ПърваПърва ... 92492542582590591592593594602642692 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 76 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 76 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •