Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 505 от 800 ПърваПърва ... 5405455495503504505506507515555605 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,041 до 5,050 от общо 7995
  1. #5041
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Намериха си начин да джиткат на скъпи коли. Те и сега карат като побеснели, та с високоскоростни автомобили. Поредната простотия.



    Излишен харч, трябва им само малко камуфлаж.

  2. #5042
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз имам една, но карам за две. Ще балансирам заради вас с Друмев, но ще делим глобите.
    Те тая математика не я схванах(сигурно е на Втория Боначи)

  3. #5043
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Гледам тази година колеги, празникът Сирни заговезни е дошъл отново за някой, дано да иляди на постове И всеки път като се пипне по ушите да усеща обицата

  4. #5044
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Гледам тази година колеги, празникът Сирни заговезни е дошъл отново за някой, дано да иляди на постове И всеки път като се пипне по ушите да усеща обицата
    Обици съм му сложил и на двете уши, дори и на носа. Надявам се да му напомнят добре защо е бил в изолация толкова време, а то е защото не се вслушва в предупрежденията на мода. Иначе е що годе в час, като изключим правописа, но не всички са ходили всеки ден на училище. Шегувам се.

  5. #5045
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Обици съм му сложил и на двете уши, дори и на носа. Надявам се да му напомнят добре защо е бил в изолация толкова време, а то е защото не се вслушва в предупрежденията на мода. Иначе е що годе в час, като изключим правописа, но не всички са ходили всеки ден на училище. Шегувам се.
    Нали ти е слабост, та си му сложил и на левото, за прикритие. Шегувам се и аз.

  6. #5046
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Нали ти е слабост, та си му сложил и на левото, за прикритие. Шегувам се и аз.
    Абе мислих да му пратя и някой лев, че да му ковнат и една на дедовия, ама викам си - ще ме помни цял живот и няма да имам възможността да го банвам чат- пат, като се замозабрави.

  7. #5047
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Гледам тази година колеги, празникът Сирни заговезни е дошъл отново за някой, дано да иляди на постове И всеки път като се пипне по ушите да усеща обицата


    Благодаряти,колега Бареков за топлото посрещане,чини ми си че си ново излюпена звездичка тук.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #5048
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Обици съм му сложил и на двете уши, дори и на носа. Надявам се да му напомнят добре защо е бил в изолация толкова време, а то е защото не се вслушва в предупрежденията на мода. Иначе е що годе в час, като изключим правописа, но не всички са ходили всеки ден на училище. Шегувам се.


    И то да учат визсше с една тетратка 5 години.Ама то от немането.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #5049
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Абе мислих да му пратя и някой лев, че да му ковнат и една на дедовия, ама викам си - ще ме помни цял живот и няма да имам възможността да го банвам чат- пат, като се замозабрави.


    Пари не те развалят човека.Гледай ако имаш пчели може.Аз като имам пчели пари не ми трябват/Отчето от Ст.Загора/
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #5050
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Благодаряти,колега Бареков за топлото посрещане,чини ми си че си ново излюпена звездичка тук.
    Колко и слабо да светя, теб мога и да те осветя и засенча, но нека не прекаляваме, че тук бият през ушите, нали не си забравл. Казяат доброто бързо се забравя, ще видя по теб дали е така

 

 
Страница 505 от 800 ПърваПърва ... 5405455495503504505506507515555605 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 56 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 56 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •