Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 502 от 800 ПърваПърва ... 2402452492500501502503504512552602 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,011 до 5,020 от общо 7995
  1. #5011
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Кое е фантастика - че от половин година не съм виждал друг активен модератор във форума, не е фантастика, не е и интерпретации, а факт.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  2. #5012
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Кое е фантастика - че от половин година не съм виждал друг активен модератор във форума, не е фантастика, не е и интерпретации, а факт.
    Ааа, туй че не си ги виждал, не значи че не обикалят тъдява.

  3. #5013
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Тук навлизаш малко в света на фантастиката, но както и да е.
    https://www.youtube.com/watch?v=6OJioczPq5A

  4. #5014
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Кое е фантастика - че от половин година не съм виждал друг активен модератор във форума, не е фантастика, не е и интерпретации, а факт.
    А защо мислиш не влизат? Можеш ли да кажеш някаква причина която да знаеш? Под фантастика имах предвид мислите които ти се вихрят в главата, аджеба що няма други модове и започва да те избива на интерпретации, тъй като явно не знаеш защо не влизат. А, че е факт, че съм само аз за момента с малки изключения, факт е.

  5. #5015
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ....започва да те избива на интерпретации, тъй като явно не знаеш защо не влизат. .
    Хубаво, че призна факта, сега остана да ми цитираш интерпретациите на тема "защо ги няма другите модератори" и ще установиш, кой е нагазил във фантастиката - или може би си станал медиум, развил си телепатични способности и можеш да ми четеш мислите в главата, без даже визуален контакт. (само, че и това е във сферата на фантастиката - все пак)

    Ако ми беше толкова важно, до сега да съм узнал какво и що - един път те питах конкретно тебе, за да не се завъртят някакви интриги, но в обща сметка нищо не ми каза. Ок - няма грижи, не съм те и питал повече, нито теб, нито други. Но при това положение - ако можеш да излезеш за малко от твоята си камбанария - няма как да не тая съмнения и подозрения в себе си: с всичките тези недомлъвки, с тези два форума и т.н. трябва да съм идиот, за да си мисля, че нищо не се е случило и всичко си е наред. Как да кажа - нека съм неморален и неинтелигентен, ала чак пък толкоз ..... вече почваме буквално да се обиждаме, а вярвам, че ти не искаш да ме обиждаш Дончев, нали?
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  6. #5016
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Хубаво, че призна факта, сега остана да ми цитираш интерпретациите на тема "защо ги няма другите модератори" и ще установиш, кой е нагазил във фантастиката - или може би си станал медиум, развил си телепатични способности и можеш да ми четеш мислите в главата, без даже визуален контакт. (само, че и това е във сферата на фантастиката - все пак)

    Ако ми беше толкова важно, до сега да съм узнал какво и що - един път те питах конкретно тебе, за да не се завъртят някакви интриги, но в обща сметка нищо не ми каза. Ок - няма грижи, не съм те и питал повече, нито теб, нито други. Но при това положение - ако можеш да излезеш за малко от твоята си камбанария - няма как да не тая съмнения и подозрения в себе си: с всичките тези недомлъвки, с тези два форума и т.н. трябва да съм идиот, за да си мисля, че нищо не се е случило и всичко си е наред. Как да кажа - нека съм неморален и неинтелигентен, ала чак пък толкоз ..... вече почваме буквално да се обиждаме, а вярвам, че ти не искаш да ме обиждаш Дончев, нали?
    ако си мислиш, че не прави впечатление, че само ти си активен модератор във форума на Матеев, то дълбоко се заблуждаваш.
    Ето оттук се започна. Кой е казал, че не прави впечатление? Та то е очевадно, че в случая изпълнявам всички функции до които имам достъп. Никой не го крие. А дали се заблуждавам? Ееее, не се заблуждавам. Всичко за което ми говориш е пределно ясно, кога, как и защо? Сега, че ти някои неща не ги знаеш е друг въпрос и е редно да ги научиш, ако толкова те интересува, а не да се основаваш на догатки и предположения по пътя евентуално на логиката. А не знаейки дадени факти, а говорейки за тях явно се позоваваш на интерпретация или фантазия. Какви недомлъвки, какви пет лева? Два са форумите защо? Ами питай Дамянов или Матеев. Аз нямам какво да кажа, защото не искам и не е моя работа. Защо съм аз само действаш модератор? Ами защото имам прекалено свободно време за разлика от другите които си имат причини, но не искат да ги разискват с всички от форума, а и не е необходимо.
    За обида и дума да не става. Никой и никога не съм искал да обидя, и ако някъде се е получило недоразумение в което някой да се е почувствал така, то аз, веднага казвам, че се извинявам. По никой не съм насочил обидна дума, колкото и да са ме изкарвали от релси, а случаи е имало.

    Ако искаш да ти вярваме/вярвам на всичко казано в постовете - забрави. Ние/аз си имаме други гледни точки. Говориш ни/ми така, все едно ние падаме от небето. Особено за живота извън България. Чакай малко. Ние/аз сме ходили и ходим навън и виждаме как стоят нещата там. Дай ни малко възможност и ние да ги разбираме, а не да ни заливаш с дългите си постове и да ни посочваш посоката в която да гледаме. Та така. Каквото те интересува питай, който знае, и ако иска, може и да ти сподели. Аз нямам право да "разказвам" каквото и било, на когото и било. Знам много неща, но си седят в главата ми. Пример: За балона знаеш ли аз от кога знам? Погледни деня и часа на създаване на темата "Табу" и ще си в час, а тя е зряла известно време преди да я пусна.

  7. #5017
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ето оттук се започна.
    Дончев ..... не следиш разговора.

    "Дончев не го меси" - признах, че грешката е моя и, че към теб лично каквото съм имал да казвам, съм го казал: съответно само припомних какво е то. Дали е Дончев, кандо, Иван, Драган и т.н. - няма значение кой е модератора, акцента ми не е персонален, за това и приех забележката: защото не беше редно да намесвам точно твоето име. От тук насетне отиваш в друга тема - тази за едноличното модериране на форума. А тази тема още преди месеци, когато те питах - и ти ми отговори с недомлъвки - ми стана ясно, че предпочитате да остане в мъгла. (в множествено число, защото съм те питал в публичното пространство, а никой нищо не каза) Нещо, което съм приел и не питам повече. Сега .... хем се дразниш, като питам, хем се дразниш, като не питам. Аз какво мога да направя?

    По втория абзац - кога ли пък сте ми вярвали на нещо, моля ти се. И да - падате от небето. Предупредих, че Матеев ще разсипе форума - 90% дигнахте вой до небесата. Е - три години пас от мене. И какво стана - форума е разсипан. Какво стана с форума на Динко - Динко от години си пише сам, като в лудница горкия. Предупредих ли и тогава -предупредих. За навън - не съм визирал "нещата", а съществата, сиреч хората. За вас са морални - за мен хората са едни и същи навсякъде. Извода ми е потвърден от хиляди години размишления, наблюдения и експерименти по темата от философи, духовници, социолози и психолози. Нека го кажа така - вие не спорите с мен по този въпрос, спорите с доказаната наука и многовековен човешки опит. За това падате от небето - защото се реете в разни утопични представи. Закопахте се сами с примера за двете кореи - сещайте се нататък. Като не искате да погледнете реалното и рационалното - ваш избор и да искам няма как да ви отнема тази възможност. Аз съм писал дипломни работи по философия на хора, които сега са професори по философия, а даже не съм висшист, така че много добре знам какво пиша по темата и мога да си защитя тезата, пред който пожелаеш академичен състав.

    А за балона - аз съм го порицал още преди да се регистрирам в този форум т.е. още преди да чуем за био. Цялата тази политика на ЕС за мен е грешка, особено за държави, като нашата - позиция, която съм изразявал много пъти по най- различни поводи и теми из форума.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  8. #5018
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Дончев ..... не следиш разговора.

    "Дончев не го меси" - признах, че грешката е моя и, че към теб лично каквото съм имал да казвам, съм го казал: съответно само припомних какво е то. Дали е Дончев, кандо, Иван, Драган и т.н. - няма значение кой е модератора, акцента ми не е персонален, за това и приех забележката: защото не беше редно да намесвам точно твоето име. От тук насетне отиваш в друга тема - тази за едноличното модериране на форума. А тази тема още преди месеци, когато те питах - и ти ми отговори с недомлъвки - ми стана ясно, че предпочитате да остане в мъгла. (в множествено число, защото съм те питал в публичното пространство, а никой нищо не каза) Нещо, което съм приел и не питам повече. Сега .... хем се дразниш, като питам, хем се дразниш, като не питам. Аз какво мога да направя?

    По втория абзац - кога ли пък сте ми вярвали на нещо, моля ти се. И да - падате от небето. Предупредих, че Матеев ще разсипе форума - 90% дигнахте вой до небесата. Е - три години пас от мене. И какво стана - форума е разсипан. Какво стана с форума на Динко - Динко от години си пише сам, като в лудница горкия. Предупредих ли и тогава -предупредих. За навън - не съм визирал "нещата", а съществата, сиреч хората. За вас са морални - за мен хората са едни и същи навсякъде. Извода ми е потвърден от хиляди години размишления, наблюдения и експерименти по темата от философи, духовници, социолози и психолози. Нека го кажа така - вие не спорите с мен по този въпрос, спорите с доказаната наука и многовековен човешки опит. За това падате от небето - защото се реете в разни утопични представи. Закопахте се сами с примера за двете кореи - сещайте се нататък. Като не искате да погледнете реалното и рационалното - ваш избор и да искам няма как да ви отнема тази възможност. Аз съм писал дипломни работи по философия на хора, които сега са професори по философия, а даже не съм висшист, така че много добре знам какво пиша по темата и мога да си защитя тезата, пред който пожелаеш академичен състав.

    А за балона - аз съм го порицал още преди да се регистрирам в този форум т.е. още преди да чуем за био. Цялата тази политика на ЕС за мен е грешка, особено за държави, като нашата - позиция, която съм изразявал много пъти по най- различни поводи и теми из форума.
    Ех, като започнете да философствате и до такава степен, че сами започнете да си вярвате. Той предсказал, че форума на Матеев ще се разсипе. Е, какво му е на форума? Действа си. Макар и с един модератор, но си действа. Ако няма някой, който чат - пат да си избива комплексите и да се налага да го пращам на почивка всичко си е наред. Който не му харесва си натиска хикса горе - дясно и чао. Няма какво да ни развива теории за многовековния човешки опит. Хеййй кандо, що мислите, че вие докато сте се развивали умствено, останалите сме пасли трева ми е чудно? Абе вие като глътнете малко въздух под формата на знания и ви се замайват главите бре. Ми като не можете да ползвате такива опиати, не ги ползвайте, след като не може да се контролирате.

    П.П. А в основата на разрояването на форумите стоя аз, ако щеш вярвай. Ама за да го разбереш ще ти трябват "години размишления, наблюдения и експерименти по темата от философи, духовници, социолози и психолози".

  9. #5019
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    .....
    Дончеееев, Дончев - де да знаеше, колко активен беше този форум. Явно не ти пука, че много хора са натиснали хиска горе, дясно и чао. Нещо гузничък ми се струваш да ти кажа - без нищо, некви нападки, некви оправдания, че и на капак намери баш на мен треторазрядни философии да ми развиваш. И не - не си приписвай заслугата за разпада на форума, не си чак толкова важен и съществен за този форум, макар да си единствения му модератор в момента. И в този смисъл да ти кажа - на мен главата не знам дали ми е замаяна, обаче ти сериозно си се вживял в ролята на бей, което някак не ти прилича. Щял да праща, щял да ограничава ..... господин командир ли искаш да ти викам?

    И нещо последно - когато се обръщаш към кандо, се обръщай в първо лице единствено число, щото зад мен няма никой, че да говориш за "вие, дето сте се развивали". Няма вие - само аз съм, няма друг тука, сеш се.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  10. #5020
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Дончеееев, Дончев - де да знаеше, колко активен беше този форум. Явно не ти пука, че много хора са натиснали хиска горе, дясно и чао. Нещо гузничък ми се струваш да ти кажа - без нищо, некви нападки, некви оправдания, че и на капак намери баш на мен треторазрядни философии да ми развиваш. И не - не си приписвай заслугата за разпада на форума, не си чак толкова важен и съществен за този форум, макар да си единствения му модератор в момента. И в този смисъл да ти кажа - на мен главата не знам дали ми е замаяна, обаче ти сериозно си се вживял в ролята на бей, което някак не ти прилича. Щял да праща, щял да ограничава ..... господин командир ли искаш да ти викам?

    И нещо последно - когато се обръщаш към кандо, се обръщай в първо лице единствено число, щото зад мен няма никой, че да говориш за "вие, дето сте се развивали". Няма вие - само аз съм, няма друг тука, сеш се.
    Та и аз за последно - Няма що да се обръщам в първо лице единствено число, защото съм нямал само теб предвид, а и други които се пъчат с велики мисли в главата, а не могат да различат за един ли говоря или за мнозинство. Другото няма да го коментирам. То ясно прозира, че под дебелия сняг има само изсъхнали шумки/листа/.

 

 
Страница 502 от 800 ПърваПърва ... 2402452492500501502503504512552602 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 81 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 81 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •