Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 253 от 800 ПърваПърва ... 153203243251252253254255263303353753 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,521 до 2,530 от общо 7996
  1. #2521
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    При мен вече приключи акацията,малко след обяд причерня и се изсипа небето, какво да се прави природа.
    Не,НИК–М.Друго е –Господ дал,Господ взел!Природата си е Природа!Ситуацията е почти същата–черно небе от 18.30 ч.,но със силен север,северо–източен вятър.Не е заваляло още,но е заря в момента–светкавици откъм Зарата и Хасково,облаците ниско долу,плътни,чернилка.Спре ли да духа,ще ни удави или ще ни поломи.Няма да ни се размине и на нас.Ако не тази вечер,то утре или...............Остави акацията,кучета я яли.Задръж ги за следващата,че като ти гледам снимките и чета написаното може и да позагубиш някоя.

  2. #2522
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Знам че започва хране, ще е трудна година. Дано не е съсипало всичкият слънчоглед че на него остана да се надявам.
    А на господ не разчитам в живота нощо не ми е идвало даром, даже обратното.

  3. #2523
    Автор
    Регистриран
    25.05.2013
    Мнения
    125
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Желая ти късмет, Ник! Дори съм сигурен, че в края на сезона ще си по-доволен отколкото си представяш в момента.

  4. #2524
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Standart Виж публикацията
    Желая ти късмет, Ник! Дори съм сигурен, че в края на сезона ще си по-доволен отколкото си представяш в момента.
    Нищо не се знае, ако е хубаво времето, ако вали дъжд да има ливада. Ще се броят пилците на есен. Днес гледам растенията са се надигнали, че вчера беще трагдия.

  5. #2525
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    А на господ не разчитам
    А на кой разчиташ, при положение че всички сме от така наречения „завод под открито небе“? То вярно „Че Господ помага, но не вкарва в кошарата“, но чак пък толкова да се отречем от помоща му ....

  6. #2526
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    А на кой разчиташ, при положение че всички сме от така наречения „завод под открито небе“? То вярно „Че Господ помага, но не вкарва в кошарата“, но чак пък толкова да се отречем от помоща му ....
    Аз не съм вярващ.

  7. #2527
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Споко Ник,ще Го потърсиш.Всички сме минали по тоз път и Шефа го знае.

  8. #2528
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Споко Ник,ще Го потърсиш.Всички сме минали по тоз път и Шефа го знае.
    И като го потърся ще ми отговори ли?
    Всички сме учили история и заем за какво е измислена вярата, за манипулиране на голяма група от хора.
    В името на различни богове в миналото и сега са се извършвали и се извършват най големите зверства като се почне от кръстоносните походи до джихата.
    Защо добрите хора страдат а измамниците и крадците живеят охолен живот.
    Оспамихме темата, всеки има право да вярва в каквото иска

  9. #2529
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Не се дразни!И аз точно така отговарях...,но както казах за всичко си има време.Всеки рано или късно Го открива-усеща и то без да иска.

  10. #2530
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Не се дразни!И аз точно така отговарях...,но както казах за всичко си има време.Всеки рано или късно Го открива-усеща и то без да иска.
    Не са дразня! Казвам си моето мнение и не отричам мнението на другите. Сещам се за един познат спечели 1000 лева от лотарията и вика господ ми ги прати. Аз му викам какъв господ, лотарията се ръководи от човека Х който е по близко до дявола, той скубе пари от и без това бедните българи и дава на една малка група жълти стотинки с цел да увеличи скубането на останалите а дефакто прави милиарди.

 

 
Страница 253 от 800 ПърваПърва ... 153203243251252253254255263303353753 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •