Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 736 от 800 ПърваПърва ... 236636686726734735736737738746786 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7,351 до 7,360 от общо 7996
  1. #7351
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Ех батиПейчо! Кого точно обвиняваш и в какво?
    Посочи ясно кой е виновен за празните тръби, за да го линчуваме на секундата! 1.

    2. Ти какво направи за да бъдат пълни тръбите?
    Какво би направил за да бъдат пълни тръбите? И сигурен ли си, че в резултат тръбите нямаше пак да бъдат празни?



    3. Разбира се, че не знаеш!

    Руската пропаганда няма ли почивен ден? Клипа е публикуван на 14.08.2022 т.е. в неделя....

    4. П.п. А някой иска ли руска газ?
    1. Ти и аз едва ли ще направим нещо но този форум се чете от хора от цяла България .Но предавания страх от поколения на поколения не позволява на хората да потърсят правата си.Те дори до толкова са се затворили че повечето не си знаят правата .А някой от тях дори не искат да ги знаят.Това не се отнася само за България.Като пример мога да посоча че тук ако в помещението където работиш е 30 и повече градуса никой неможе да те задължи да работиш.Ако работодатела ти направи някакво изречение ,то главата му ще побелее.Или работиш до обяд и ти пишат цял работен ден или въобще не работиш.Имаш право на избор.А събота и неделя англичаните ходят на холидей - почивки за да не плащат двойни надници.

    2. Аз в момента нищо не правя за да са пълни тръбите но поне не се страхувам да си споделя мнението. Това го научих в чужбина.При предните диктатори хората строяха къщи.Дори втората я пишеха на децата си защото тогава по закон нямаше право да имаш две къщи.Сегашния диктатор разрешава да имаш колкото си искаш имоти но ако изпълняваш безупречно това което ти каже.Чувам дори че на най послушните давал премии.Това много ми прилича на италианската мафия или някоя колумбийска.Тяхното мото е следното :Който е с мен ще си живее добре останалите на 2 метра.Мисля си че ако беше предишния диктатор тръбата поне щеше да мирише на газ.Колко газ и е нужно на една малка и бедна държавица.Аз точно за това давам сравнение със заплатите за да стане ясно на хората колко са бедни .А за награда искат и душицата даим вземат .Хората толкова ли неможаха да разберат че никаква демокрация не съществува.И да завърша с нещо което някой може и да не знаят . Може би всички са чували че в Унгария бензина бил най ефтин .Вярно но колко знаяат че по бензиностанциите имало два вида колонки с две цени.Едната за унгарци а другата за всички останали.

    3. Не само руската!!!!!!!!!!1 ББС ,Дойче Веле и като завършим с нашите телевизии , Според мен за българина ,българската телевизия се явява най опасната телевизия, Защото тя ежедневно промиват мозаците на зрителите.Особено на най ниския сегмен който на практика решава съдбата на голямата част от хораата в тази държава..Да но младите не мислят като нас. Те казват така : Който каквото си е дробил да си го сърба.Врътват се и заминават по чужбина.Тук при нас се шегуват с това как в БГ се разпределяли заплатите .Шефа вземал торбата с парите и започвал.Едно за мен - едно за Иванчо. Едно за мен - едно за Митко. Едно за мен - едно за Стоянчо. И т. н. И тук нашенците се опитват га прелагат тези номера но като осиротеят разбират че това не е България. Обикновено на такива момчета дежурният им лаф е : И сам война е войн.

    4.Да речем аз.Защото съм свикнал миризмата на руската газ........Това в рамките на шегата.
    Какво е значението да зависиш от някого.Старите окупатори поне ти разрешаваха да се чустваш човек.При новите това липсва.
    Постояно си задаваме въпроса защо младите не уважавали старите? А колко си задават въпроса защо старите не уважават младите ?

    И накрая да спомена че въпроса беше адресиран към момчето което искаше да лети до Марс.

    П,П, - На тези кито не разбират руски, В клипа се казва следното : Че Б.Б. се опитал да се извини на Путин но оня му казал да затвори вратата от външна страна.
    На времето пристигнали два кораба натоварени с кафе.Цената на кафето веднага паднала. Но през ноща единия кораб потънал и цената на кафето се върнала на старата си цена. Нищо чудно единият от двата кораба е газ да потъне и газта да се върне на старата си цена.
    220 309

  2. #7352
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...2...При предните диктатори хората строяха къщи.Дори втората я пишеха на децата си защото тогава по закон нямаше право да имаш две къщи.Сегашния диктатор разрешава да имаш колкото си искаш имоти но ако изпълняваш безупречно това което ти каже.Чувам дори че на най послушните давал премии.Това много ми прилича на италианската мафия или някоя колумбийска.Тяхното мото е следното :Който е с мен ще си живее добре останалите на 2 метра.Мисля си че ако беше предишния диктатор тръбата поне щеше да мирише на газ.Колко газ и е нужно на една малка и бедна държавица.Аз точно за това давам сравнение със заплатите за да стане ясно на хората колко са бедни .А за награда искат и душицата даим вземат .Хората толкова ли неможаха да разберат че никаква демокрация не съществува.И да завърша с нещо което някой може и да не знаят . Може би всички са чували че в Унгария бензина бил най ефтин .Вярно но колко знаяат че по бензиностанциите имало два вида колонки с две цени.Едната за унгарци а другата за всички останали.
    При предишите диктатори, хората наистина строяха къщи, ама някои строяха "повече". Не можеш да сравняваш активните борци и партийните функционери с онези дето бяха впрегнати да им строят комунизЪма. Едните получаваха всичко наготово, а другите можеха само да се облизват. Затова БКП беше наричана мафията "мой човек".
    Та разликата със сегашните мафии не е голяма. Наскоро някой по ТВ заяви, че администрацията пращи от функционално неграмотни калинки.
    За Унгария си прав! Моя комшия скоро се върна от Германия, през Унгария. Казва същото.

    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    3. ...Те казват така : Който каквото си е дробил да си го сърба.Врътват се и заминават по чужбина.Тук при нас се шегуват с това как в БГ се разпределяли заплатите .Шефа вземал торбата с парите и започвал.Едно за мен - едно за Иванчо. Едно за мен - едно за Митко. Едно за мен - едно за Стоянчо. И т. н. И тук нашенците се опитват га прелагат тези номера но като осиротеят разбират че това не е България. Обикновено на такива момчета дежурният им лаф е : И сам война е войн.
    Ти какво каза, когато отиде по чужбина?
    И тука много"войни" останаха сами, но и много съдби съсипаха.

    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    4.....Какво е значението да зависиш от някого.Старите окупатори поне ти разрешаваха да се чустваш човек.При новите това липсва....
    Към точка втора ще добавя и корекома ( да, бяхме щастливи защото не разбирахме колко сме зле. )
    Късно ли е да идеш при старите окупатори?

    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    И накрая да спомена че въпроса беше адресиран към момчето което искаше да лети до Марс.
    Разбира се! Въпроса направо звучи като обвинение за празните тръби и високите цени.
    А аз си мисля, че и той сподели мнението си, без да се страхува. Също като теб.
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    .....2. Аз в момента нищо не правя за да са пълни тръбите но поне не се страхувам да си споделя мнението. Това го научих в чужбина.
    Което нито пълни тръбите, нито ги изпразва.

    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    П,П, - На тези кито не разбират руски, В клипа се казва следното : Че Б.Б. се опитал да се извини на Путин но оня му казал да затвори вратата от външна страна.
    Доста глупаво! В качеството си на какъв и за какво да се извинява ББ!?
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  3. #7353
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    .....................................


    Нещо съм затворил че ми се налага да качвам снимки.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-15 21-44-48.png
Прегледи:      106
Размер:	6.7 KB
ID:	11561

    Всеки има право на мнение.

  4. #7354
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Тази табела я имало в индийското метро .

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-16 20-50-43.png
Прегледи:      95
Размер:	543.6 KB
ID:	11570

    Да попитам.Интересно ми е след толкова теми кой кскво медонодно растение би предпочел да засади около пчелина си на този етап на знания? Мислех да се допитам до Трендафил за една анкета но в анкетите до колкото знам може да се посочи само една точка.Някой биха посочили 3 и повече.Става дума за предварително посочени от вас медоносни растения . С една дума да стане по прегледно и да се спести дългото ровене из темите.

    Няма невъзможни неща .

    https://www.youtube.com/shorts/tTtm_P5Ke6c

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-17 12-54-56.png
Прегледи:      89
Размер:	21.6 KB
ID:	11574


    https://www.youtube.com/shorts/DxlkT8_mOOI
    Този пост е редактиран от batipej4o; 17.08.2022 в 15:30.

  5. #7355
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-19 17-35-29.png
Прегледи:      82
Размер:	275.9 KB
ID:	11583

    10 л.

    От няколко дена няма големи бутилки вода в магазина.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-19 17-36-56.png
Прегледи:      82
Размер:	534.4 KB
ID:	11584

    Тези гъби срещат ли се по магазините в БГ ?
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-19 17-43-10.png
Прегледи:      82
Размер:	401.0 KB
ID:	11585

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-19 17-43-33.png
Прегледи:      82
Размер:	274.4 KB
ID:	11586

    Мислех да купя но нямам птрдставва как се приготвят.

  6. #7356
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Днеска си купих тези машинки.Един мой познат много ги хвали.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-19 17-37-38.png
Прегледи:      83
Размер:	530.7 KB
ID:	11587

    Да попитам .Някой ползва ли такава машинка о дали върши равота ?

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-19 17-38-08.png
Прегледи:      90
Размер:	95.7 KB
ID:	11588

    В един клип видях интересен начин за превоз на верижен трактор.( Това като идея за тези които се занимават със земеделие )
    Верижния трактор се качва на една ос и се завързва със синжири към веригите на трактота.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-17 14-07-16.png
Прегледи:      83
Размер:	337.7 KB
ID:	11589

    След това трактор за трактор и газ.

    Остава само да се закачат трактор към трактор и газ.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-17 14-08-43.png
Прегледи:      83
Размер:	534.1 KB
ID:	11592

  7. #7357
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    www.bataviastore.com
    Много добро качество.
    За слабото семейство пашата винаги е слаба, за силното винаги е обилна.

  8. #7358
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Куров
    www.bataviastore.com
    Много добро качество.
    Аз съм се спрял на два модела . Вторият е Макита . Защото нямам толкова работа за Фестул .
    Тук при нас всички мебелисти преминаха на машини с батерии . Батерията се явява почети половината от цената на машината.

  9. #7359
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте . Някой знае ли за какво служат тези къщички ?

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-29 16-15-43.png
Прегледи:      38
Размер:	632.5 KB
ID:	11596

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-29 16-16-13.png
Прегледи:      37
Размер:	436.5 KB
ID:	11597

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-29 16-22-51.png
Прегледи:      44
Размер:	242.0 KB
ID:	11598

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-29 16-24-03.png
Прегледи:      37
Размер:	311.3 KB
ID:	11599

    Някой ползва ли такава машина ?
    Питам защото когато съединя двете релси се получава леко разминаване и дере по машината. Също така прави съвсем лека дъга . То е ясно че за толкова пари такова качество .Въпросът ми е ако някой има такава машина как се справя с тези приблеми?

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-30 19-13-17.png
Прегледи:      34
Размер:	490.2 KB
ID:	11600

  10. #7360
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Здравейте . Някой знае ли за какво служат тези къщички ?

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-29 16-15-43.png
Прегледи:      38
Размер:	632.5 KB
ID:	11596

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-29 16-16-13.png
Прегледи:      37
Размер:	436.5 KB
ID:	11597

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-29 16-22-51.png
Прегледи:      44
Размер:	242.0 KB
ID:	11598

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-08-29 16-24-03.png
Прегледи:      37
Размер:	311.3 KB
ID:	11599
    За опрашване

 

 
Страница 736 от 800 ПърваПърва ... 236636686726734735736737738746786 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 10 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 10 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •