Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 249 от 800 ПърваПърва ... 149199239247248249250251259299349749 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,481 до 2,490 от общо 7995
  1. #2481
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ех, ех, ех. Напоследък такива левенти се извъдиха във форума, а после се чудят, що регистрираните членове влизат все по-рядко. Аман от всезнаещи и всеможещи, недоказали се специалисти, които не намират друго поприще за реализация, а си драааскат наволя тук, ами и характеристики на хората правят, че и оценки дават.
    Е, този път ще те цитирам, че гледам съм те засегнал. Ама седя и се чудя ти ли си го писал това и на свежа глава ли си бил. Всички се включиха в закачката и ако трябва да има засегнат, това може би трябва да е Лалов. Ти, къде никнеш, къде никой не те е сял. Хайде попрегледай си умозаключенията, ако има нещо -тука съм.

    пп. Това за обидените членове, дето не пишат заради мен, не ми го пиши за 101 -ви път.
    Ха-ха , като гледам в тутурутката си се изкривил да пишеш. И там най-вървежна е темата "лаф на масата"

    На останалите с малко закъснение

  2. #2482
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Мали Атаносов ти ме шашнаДа проетеш отново цялата тема,за да хванеш Калин.Но все пак кажи коя е датата щото два дена не съм спал да мисля кога си имал толкова пило и такава хубава рамка.

  3. #2483
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Мали Атаносов ти ме шашнаДа проетеш отново цялата тема,за да хванеш Калин.Но все пак кажи коя е датата щото два дена не съм спал да мисля кога си имал толкова пило и такава хубава рамка.
    Ха Ха , Калин не мога го фана още 3 г. да съм у форума.

    Това --"пп. датата е 16.09.2016г."--- не го видя или мислиш, че лъжа. Снимката не беше да покажа нещо специално, а да има Лалов материал за гадаене.

  4. #2484
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ха Ха , Калин не мога го фана още 3 г. да съм у форума.

    Това --"пп. датата е 16.09.2016г."--- не го видя или мислиш, че лъжа. Снимката не беше да покажа нещо специално, а да има Лалов материал за гадаене.
    Аз няма какво да гадая(гадателя си ти),колко то до снимката, вземи я пусни из фейс групите.Там няма начин да не се класираш за номер едно.А сега би ли казал на колко си години,не какво пише в личната ти карта,​а на колко години си ?
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  5. #2485
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Хубав мъж не се питат такива работи.Ами да каже да ли носят нектарец пчелите по неговия край

  6. #2486
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Е, този път ще те цитирам, че гледам съм те засегнал. Ама седя и се чудя ти ли си го писал това и на свежа глава ли си бил. Всички се включиха в закачката и ако трябва да има засегнат, това може би трябва да е Лалов. Ти, къде никнеш, къде никой не те е сял. Хайде попрегледай си умозаключенията, ако има нещо -тука съм.

    пп. Това за обидените членове, дето не пишат заради мен, не ми го пиши за 101 -ви път.
    Ха-ха , като гледам в тутурутката си се изкривил да пишеш. И там най-вървежна е темата "лаф на масата"

    На останалите с малко закъснение
    Траех си до сега, за да не цапаме темата, ама след като се намеси мода и я премести на точното място - мога да си позволя.
    Не ме питай пак, дали съм трезв.
    След като имаш феноменална памет, би следвало да ти светне лампата, след сто и първия път на забележка. Що касае писането - да, пиша там където може да се води някакъв диалог между разумни хора, а не лигавене от отсрещната страна. Хайде бъди така добър и отговори на Лалов за възрастта, на която ти сам се определяш.

  7. #2487
    Автор
    Регистриран
    19.02.2016
    Мнения
    146
    Пчеларски район
    Добруджа
    Туй онуй ама ... бъзикате се с Атанасов , ама той поне показва рамка такава каквато трябва да е - че се нагледах на антрацитно черни рамки . Знам че има " цветови толеранс " ( или както там се казва , изглежда рамката по-тъмна на снимките ( особенно с телефон ) ) ама много кюмюр черни рамки виждам и в тубата и във вибокс ........ ( многоточието е за патогените ) .

  8. #2488
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Не показваме да не го депресираме,ни е такива хубави рамки сега нямаме,но и септември 9та ни е такава

  9. #2489
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Недялко Атанасов Виж публикацията
    А сега би ли казал на колко си години,не какво пише в личната ти карта,​а на колко години си ?
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Хайде бъди така добър и отговори на Лалов за възрастта, на която ти сам се определяш.
    ХА ха ,ша ма уморите бре. Сега какво- ще ме купувате ли. И ако съм на 80г. и с бастунка, какво--не струвам тъй ли.

    пп. Абе малък съм още, млад, зелен, ще ви гоня доста години във вашите професионални области.

  10. #2490
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Добре де Атанасов не чувстваш ли,че съм малко пренебрегнат.

 

 
Страница 249 от 800 ПърваПърва ... 149199239247248249250251259299349749 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 13 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 13 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •