Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 578 от 800 ПърваПърва ... 78478528568576577578579580588628678 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,771 до 5,780 от общо 7995
  1. #5771
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Да Гога,говори им, че те като решат да налазат нещо чуждо, баш за Сатанаил им е първата мисъл
    Перка, то дали този е по големия грях или другия, не е ясно
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  2. #5772
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    А аз се чудех защо като се случи такова нещо и в главата ми все едни такива гласове - Сатанаиииил, Сатанаиииил, Сатанаииил....Така е. Добрите хора ще ходят в Рая, а ние непослушните ще ходим където си искаме.
    Тия гласове са от сока и колата. Ако сръбваше ракийца щеше да чуваш само славеите и щурчетата. И от време на време съскането на кобрата.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #5773
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    А аз се чудех защо като се случи такова нещо и в главата ми все едни такива гласове - Сатанаиииил, Сатанаиииил, Сатанаииил....Така е. Добрите хора ще ходят в Рая, а ние непослушните ще ходим където си искаме.
    Ама чуждата булка ще те отделечи от просветлението няма да ти се отворят чакрите и енергията ще ти ходи нахалост, само егото ще си нахраниш и удължиш кармичния път.А и за долната земя си трябват хора та няма лошо то не , че и аз не съм си послал хубаво за на там ама с други грехове.Между другото смрътните грехове и Божиите заповеди малко се различават.

  4. #5774
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ама чуждата булка ще те отделечи от просветлението няма да ти се отворят чакрите и енергията ще ти ходи нахалост, само егото ще си нахраниш и удължиш кармичния път.А и за долната земя си трябват хора та няма лошо то не , че и аз не съм си послал хубаво за на там ама с други грехове.Между другото смрътните грехове и Божиите заповеди малко се различават.
    То и той за надолу, ама акъли взел да дава как да си коландря чакрите. Абе ясно, че и долу ще ги разтягаме, ако не за жени, то поне за пчели. Ха, ха...и ще се подиграваме на тези от Рая.

  5. #5775
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    То и той за надолу, ама акъли взел да дава как да си коландря чакрите. Абе ясно, че и долу ще ги разтягаме, ако не за жени, то поне за пчели. Ха, ха...и ще се подиграваме на тези от Рая.
    Аха ще се подиграваме/те, зависи от дясната ръка на дявола - модератора.

  6. #5776
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аха ще се подиграваме/те, зависи от дясната ръка на дявола - модератора.
    Ха познай кой ще е Супер дявола?

  7. #5777
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    То и той за надолу, ама акъли взел да дава как да си коландря чакрите. Абе ясно, че и долу ще ги разтягаме, ако не за жени, то поне за пчели. Ха, ха...и ще се подиграваме на тези от Рая.
    Ами пътя за ада е постлан с добри намерения.Не знам си кой си папа решил , че котките са от Сатаната, хората на бърза ръка се отървали от тях, страх ги било да не ги обявят я за вещери я за нещо друго.И така като нямало котки избухнала чумата де затрила милиони, че се пренася от плъхове мишки и др. такива.Хапе бълха заразения плъх после човека и става белята.

  8. #5778
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ха познай кой ще е Супер дявола?
    Ааа сещам се за един, ама няма да го кажа, че да не чуе дявола.

  9. #5779
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ами пътя за ада е постлан с добри намерения.Не знам си кой си папа решил , че котките са от Сатаната, хората на бърза ръка се отървали от тях, страх ги било да не ги обявят я за вещери я за нещо друго.И така като нямало котки избухнала чумата де затрила милиони, че се пренася от плъхове мишки и др. такива.Хапе бълха заразения плъх после човека и става белята.
    При Григорий IX.

  10. #5780
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ами пътя за ада е постлан с добри намерения.Не знам си кой си папа решил , че котките са от Сатаната, хората на бърза ръка се отървали от тях, страх ги било да не ги обявят я за вещери я за нещо друго.И така като нямало котки избухнала чумата де затрила милиони, че се пренася от плъхове мишки и др. такива.Хапе бълха заразения плъх после човека и става белята.
    Сега така може да стане и със АЧС
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

 

 
Страница 578 от 800 ПърваПърва ... 78478528568576577578579580588628678 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 65 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 65 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •