Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 565 от 800 ПърваПърва ... 65465515555563564565566567575615665 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,641 до 5,650 от общо 7995
  1. #5641
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Ти това ли наричаш расизам, да се наричаш Българин, че на всички така е писано в личните карти е писано, това е ясно, но кожата и нрава не може да смениш . Цвета на кожата само спомага да разбереш гена, но това все пак тряваше да го разбереш на лекцията на Дони. Откъде си сигурен, че децата са твои, разбираемо е да си ги отгледал, писани са на твое име, но само ДНК тест би доказал, че са от теб. Последно, защо не напишеш от къде ти произхода, че те е срам да го кажеш и се пишеш за Българин?
    Не е от "Странджата", не бой се.
    А я дa те запитам ти от къде знаеш моите деца чии са? Та ти даже хабер си нямаш как се правят деца, а камо ли как се отглеждат. Ти да не си минал на другия бряг?

  2. #5642
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Не е от "Странджата", не бой се.
    А я дa те запитам ти от къде знаеш моите деца чии са? Та ти даже хабер си нямаш как се правят деца, а камо ли как се отглеждат. Ти да не си минал на другия бряг?
    От къде да знам чий са децата писани на твое име, писал съм, че само с ДНК тест можеш да си сигурен дали са наистина са твоя кръв. Ти от къде си сигурен, че аз нямам деца? Щом нямам писани по документи не означава, че нямам деца с моята кръв, просто са писани на някой друг и този друг наричат татко.

  3. #5643
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Стана грозно!!!

  4. #5644
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    От къде да знам чий са децата писани на твое име, писал съм, че само с ДНК тест можеш да си сигурен дали са наистина са твоя кръв. Ти от къде си сигурен, че аз нямам деца? Щом нямам писани по документи не означава, че нямам деца с моята кръв, просто са писани на някой друг и този друг наричат татко.
    Има една приказка - щом агнетата блеят в моя двор, то значи са мои. Далеч са от теб тия неща. Сега да обобщим - уж имаш деца, пък нямаш деца. Нещо като полубременна жена. Стигнахме до децата, но не като начин на създаване, а като начин на възпитание, то и за двете `абер си нямаш. Някак си не е логично да ни казваш ние как да го правим - възпитанието, при условие, че ти никога не си го прилагал. И да те запитам - ти, гола жена виждал ли си, освен на картинка?

  5. #5645
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Стана грозно!!!
    Те са възпитани момчета и на бас се хващам, че ще спрат след този ми пост. Иначе първия появил се по тази тема ще си загуби ключа за форума, за един месец. Обещавам.

  6. #5646
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Има една приказка - щом агнетата блеят в моя двор, то значи са мои. Далеч са от теб тия неща. Сега да обобщим - уж имаш деца, пък нямаш деца. Нещо като полубременна жена. Стигнахме до децата, но не като начин на създаване, а като начин на възпитание, то и за двете `абер си нямаш. Някак си не е логично да ни казваш ние как да го правим - възпитанието, при условие, че ти никога не си го прилагал. И да те запитам - ти, гола жена виждал ли си, освен на картинка?
    Някак си не е логично да казваш, че съм те принудил да възпитаваш по мойте разбирания на живота децата писани на тебе, все пак нищо не съм ти опрял на задника . Да те питам, всички ли началници на висок пост в държавата, като теб са неадекватни в със общуването на хората плащащи им заплатите? Това в кое училище се учи?

  7. #5647
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Те са възпитани момчета и на бас се хващам, че ще спрат след този ми пост. Иначе първия появил се по тази тема ще си загуби ключа за форума, за един месец. Обещавам.
    Ех, как ни четеш мислите.

  8. #5648
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Някак си не е логично да казваш, че съм те принудил да възпитаваш по мойте разбирания на живота децата писани на тебе, все пак нищо не съм ти опрял на задника . Да те питам, всички ли началници на висок пост в държавата, като теб са неадекватни в със общуването на хората плащащи им заплатите? Това в кое училище се учи?
    Надявам се вече си изпя каквото имаш?

  9. #5649
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ех, как ни четеш мислите.
    Ти, виждам, че вече си размислил.

  10. #5650
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ти, виждам, че вече си размислил.
    Да, разбира се, аз знам 2 и 200, защото съм учил в училище "Живот". Както обича да казва тъста ми, хората са различни, като петте ми пръста на ръката. Такова хубаво време днес, а си го проваляме в безсмислени, неадекатватни тиради, вместо да свършим нещо полезно по пчелините. Е, не че аз не успях, но отложих туй-онуй за по-натам. Успях да пренеса и три кубика вода за пчелопой. Като видях една туба от минерална вода към 10 часа, колко лед има, малко ме хвана шубе, че като знам и следващите дни го дават захлаждане с отрицателни температури на места.

 

 
Страница 565 от 800 ПърваПърва ... 65465515555563564565566567575615665 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 80 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 80 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •