Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 553 от 800 ПърваПърва ... 53453503543551552553554555563603653 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,521 до 5,530 от общо 7995
  1. #5521
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Казх го в смъсъл Братя по орис - Пчелари
    Еххх-виноват. Аз като прочета --братя, все големия БРАТ ми е в акъля.

  2. #5522
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Що бе. Как беше : ПЧЕЛАР-звучи гордо.
    Казано откровено от теб и с малките букви щеше да събуди радост у меня

  3. #5523
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    ..... щеше да събуди радост у меня
    У меня тоже, щот севодня била галямая гарещиня.

  4. #5524
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Имам едно чувство,че тая година ще счупя или кльона или рекорд на рамките пило.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #5525
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Имам едно чувство,че тая година ще счупя или кльона или рекорд на рамките пило.
    По вероятно е да си напълниш капаните, после да разправяш колко рояци си лУвил

  6. #5526
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Имам едно чувство,че тая година ще счупя или кльона или рекорд на рамките пило.
    А и чии рекорд да счупиш твоя или на Месията

  7. #5527
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    А и чии рекорд да счупиш твоя или на Месията
    Моя бре.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #5528
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    БСП нямало да ходели на работа и заплата и екстри нямало да имат.Утре мисля да съобща на шефа,че май и юни няма да ходя на работа и заплата не желая докато отсъствам.Интересно ми е ако всеки почне да решава така като депутатите какво ще стане в БГ.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #5529
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Рости е ясно,че вече пренебрегва тоя форум по вече знайни причини и затова ще си позволя негов цитат в друг форум:

    "Вчера премина последното заседание в Министерство на земеделието, храните и горите по Национална програма по пчеларство. Беше кошмар. Над 20 човека работна група, повечето забравили да си оставят егото вкъщи, а някои забравили да си изпият хапчетата. Първите няколко часа работата вървеше тегаво и обстановката се нажежаваше. В момента в който започнахме да разглеждаме Мярка Д и стигнахме до цени на отводки и майки нещата излязоха от контрол. Иван Кожухаров подкрепян от Матеев успяха да изкарат от кожата му зам. министър доц. Янко Иванов който след удар по масата (буквално) и изразяване на последно мнение лично към двамата, на висок тон, напусна заседанието. Цирка продължи още над половин час и двамата герои оплюха министерството яко,с викове и един през друг, като мишените бяха останалите членове на дирекция животновъдство заедно с директора. Не можете да си представите за какво ставаше дума. Чудя се сега как въобще някой ни допуска да влизаме там. И аз се издразних в началото като не приеха няколко предложения, но такова поведение ...... Не съм им защитник, но само профисионализма на тези хора ги кара все още да разговарят с нас.
    По същество бяха приети приблизително текстовете които ви представих, с малки корекции които са важни, но рамката остана същата. Между двете последни заседания Министерство на земеделието, храните и горите прие повече от половината от предложенията на Г-6 (така са ни кръстили ) така, че съм доволен на този етап. Ако изпратят окончателен текст ще ви го представя."

    Точно така г-н Матеев трябва да се натискат и да показват емоция.В момента са слаби и сега е момента да успеем нещо.
    п.п.Малко не ми харесва това с Кожухаров,но дано е за добро.Успех и нека се знае,че алчноста ще ги погуби.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #5530
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 553 от 800 ПърваПърва ... 53453503543551552553554555563603653 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 50 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 50 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •