Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 626 от 800 ПърваПърва ... 126526576616624625626627628636676726 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,251 до 6,260 от общо 7995
  1. #6251
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ей, сега като оттеглят карантината и гле'й ко ст'а.
    Нищо по-различно. Камерите си щракат, не се заблуждавайте - контрола за скорост си действа. Така че, да не се изненадате. Не винете полицаите, те са там, защото това им е работата. Това че някой не иска да спазва правилата, наложени от висшестоящи, незначи, че те (полицаите) са виновни.

  2. #6252
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Нищо по-различно. Камерите си щракат, не се заблуждавайте - контрола за скорост си действа. Така че, да не се изненадате. Не винете полицаите, те са там, защото това им е работата. Това че някой не иска да спазва правилата, наложени от висшестоящи, незначи, че те (полицаите) са виновни.
    Какъв цирк наблюдавах при последния сняг нямаш си на представа.Магистрала.Огран ичение 120 км.Снега такъв , че и 80 са ти много .Болшинството крета с 60.Нищо се не види.И у тоя "тунтавеж" гледам полицаите застанали зад завоя в насрещното и обикалят "триногата".Кой има по-малко акъл тоя дето би тръгнал в снега и виелицата с над 80 или тоя дето е тръгнал да лови тия с над 120?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #6253
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Какъв цирк наблюдавах при последния сняг нямаш си на представа.Магистрала.Огран ичение 120 км.Снега такъв , че и 80 са ти много .Болшинството крета с 60.Нищо се не види.И у тоя "тунтавеж" гледам полицаите застанали зад завоя в насрещното и обикалят "триногата".Кой има по-малко акъл тоя дето би тръгнал в снега и виелицата с над 80 или тоя дето е тръгнал да лови тия с над 120?
    Зуница, не мога да изложа в публичното пространство информация, която не е редно. Повярвай ми, полицаите изпълняват разпореждания, които не са измислени на момента. Така че, не ги винете. Поради липса на информация, обикновено те понасят негативите на недоволните, но...това е положението. То за това и вицовете в болшинството са насочени към усмиването им. Да, има и "мърша", но я има във всяка една професия. Не си мислете, че им адвокатствам, просто им съчувствам и се старая да ги уважавам, както и с всеки друг, който се отнася коректно спрямо мен.

  4. #6254
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Какъв цирк наблюдавах при последния сняг нямаш си на представа.Магистрала.Огран ичение 120 км.Снега такъв , че и 80 са ти много .Болшинството крета с 60.Нищо се не види.И у тоя "тунтавеж" гледам полицаите застанали зад завоя в насрещното и обикалят "триногата".Кой има по-малко акъл тоя дето би тръгнал в снега и виелицата с над 80 или тоя дето е тръгнал да лови тия с над 120?
    "Елементарно Уотсън"
    Колко е минималната скорост на магистрала?А?Какво като има 15 санта сняг!

  5. #6255
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Зуница, не мога да изложа в публичното пространство информация, която не е редно. Повярвай ми, полицаите изпълняват разпореждания, които не са измислени на момента. Така че, не ги винете. Поради липса на информация, обикновено те понасят негативите на недоволните, но...това е положението. То за това и вицовете в болшинството са насочени към усмиването им. Да, има и "мърша", но я има във всяка една професия. Не си мислете, че им адвокатствам, просто им съчувствам и се старая да ги уважавам, както и с всеки друг, който се отнася коректно спрямо мен.
    Без съмнение и в полицията попадат умни хора.Но това са изключения потвърждаващи правилото.А след няколко години, ако не избягат от полицията става "С какъв се ставиш,такъв ставаш.".Вярвай ми. Винаги съм им съчувствал.Но това не може да ме накара да не им се смея, когато си го заслужават.Умните полицаи също се смеят.Само "истинските" полицаи се разлютяват и стой та гледай.
    А между другото , ако един човек не го бива в никоя професия става полицай.Ако и за това не става, пиши го охранител.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #6256
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Дядо ми навремето казваше за някой негов познат милиционер:"Той излезе най-умният от техния род и учи за джандарин!"

  7. #6257
    Потребител
    Регистриран
    22.07.2015
    Мнения
    75
    Пчеларски район
    Каварна
    е то не е като военните ,умните бягат или по точно усъзналите се, аз имам комшо които е някакъв в полицето у софето но е военна школа. Налива си нафта от гюмо и ич не му дреме. А една снимка и айде. Нека аз да съм прост . Мой шеф навремето преди 15 г ми каза на мен неми трябват хора да мислят ,а да изпълняват това което им кажа .аз имам пари и не ми трябва акъл,на твойто място ша сложа 2 ма ако трябва,прав беше фимата е там но него го няма. И на него му писна и напусна преди 2 год,*докато има прости ще има тарикати*

  8. #6258
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Зуница, не мога да изложа в публичното пространство информация, която не е редно. Повярвай ми, полицаите изпълняват разпореждания, които не са измислени на момента. Така че, не ги винете. Поради липса на информация, обикновено те понасят негативите на недоволните, но...това е положението. То за това и вицовете в болшинството са насочени към усмиването им. Да, има и "мърша", но я има във всяка една професия. Не си мислете, че им адвокатствам, просто им съчувствам и се старая да ги уважавам, както и с всеки друг, който се отнася коректно спрямо мен.
    И аз ги уважавам. Задължително. Колкото пъти ги видя все ги уважавам. Иначе са готини пичове.

  9. #6259
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Без съмнение и в полицията попадат умни хора.
    Всички са умни. Там ги избират с конкурс.

  10. #6260
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ... Там ги избират с конкурс.
    Не си познал! Б.Б. влезе с връзки и препоръки от охранителния бизнес.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 626 от 800 ПърваПърва ... 126526576616624625626627628636676726 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 70 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 70 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •