Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 623 от 800 ПърваПърва ... 123523573613621622623624625633673723 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,221 до 6,230 от общо 7995
  1. #6221
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    Страшна "епидемия" от години върлува по Земята. Средно по 2 800 ДЕЦА на ДЕН умират от глад! А ваксина за глада има - нарича се ХРАНА. Колко са умрелите от глад днес? Ама за това не "тръбят" по телевизията ...
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ами що са умрели от глад, да ядът, а ако няма какво да ядат, да не се множат, като зайци.
    Извинявай, колега ch.atanasov! Стар съм вече, сигурно и изкуфял! Би ли ми обяснил подробно написаното в отговора ти, че не го разбирам! Благодаря предварително!

    Данни за днес:

    Храна
    841.436.119 Гладуващи хора в света
    1.690.178.644 Хора с наднормено тегло в света
    751.951.807 Хора със затлъстяване в света
    18.814 Хора умрели от глад днес
    $ 352.160.390 Пари похарчени за болести свързани със затлъстяването в САЩ днес
    $ 116.299.252 Пари похарчени за програми за отслабване в САЩ днес


    А ето и нещо на "прима виста"
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  2. #6222
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    Извинявай, колега ch.atanasov! Стар съм вече, сигурно и изкуфял! Би ли ми обяснил подробно написаното в отговора ти, че не го разбирам! Благодаря предварително!








    Сори за закъснението колега, пропуснал съм искането ти.

    Несправедлив е света, господ е много високо и е много зает. Всичко е природа, когато има добри условия видовете се множат, когато няма не се множат. Човека не прави изключение. Навярно и ти имаш 1-2 деца, като нормалните хора, а не-8-9.

  3. #6223
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Колеги,новия вирус превзе новинарския поток.Само преди 20дни имаше гореща тема от гръцко-турската граница.Нали не смятате,че всичко е утихнало и на ред,но нищо не се чува?

  4. #6224
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    Колеги,новия вирус превзе новинарския поток.Само преди 20дни имаше гореща тема от гръцко-турската граница.Нали не смятате,че всичко е утихнало и на ред,но нищо не се чува?
    докладват, но заради корона нюз не се чуват от всички
    гръцките власти + фронтекс вчера били отблъснали някаква нова вълна, дето щурмувала гр-тур граница

  5. #6225
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Sylvie Виж публикацията
    И като споменах Рьости, къде изчезна този човек. Отдавна не съм попадала на нищо ново написано от него, макар и аз да не съм от най-редовните юзъри тука.
    Понякога сме леко сърдити на форума.

  6. #6226
    Наблюдател
    Регистриран
    21.03.2020
    Мнения
    31
    Пчеларски район
    Пловдив
    Градът е блокиран не може да се просвети пчелина

  7. #6227
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.03.2017
    Мнения
    226
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Понякога сме леко сърдити на форума.
    Кой това, Рьости ли? Еххх, много жалко свестен ми се струваше и доста неща знаеше.
    Дано да се върне, големи хора сме все пак, не е детска градина. Но и не знам какво се е случило.

    Цитат Първоначално публикувано от РуменПавлов Виж публикацията
    Градът е блокиран не може да се просвети пчелина
    Колко ли пчелички ще си заминат в тая тъпа и безсмислена блокада на градове, села и паланки.
    Правителството няма никаква визия за справяне с проблема, запазване на икономиката и работещите хора. Всичко се прави на парче и каквото хрумне през нощта на управляващите ни военни.

  8. #6228
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Sylvie Виж публикацията
    Кой това, Рьости ли? Еххх, много жалко свестен ми се струваше и доста неща знаеше.
    Дано да се върне, големи хора сме все пак, не е детска градина. Но и не знам какво се е случило.


    Как какво? Като всеки път - нападки и в даден момент човека напуска. Има и такива които са тук, знаят също много неща, но вече избягват да ги споделят. В повечето случаи си говорим малко тип - СЕДЯНКА. Да минава времето.

  9. #6229
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Sylvie Виж публикацията



    Правителството няма никаква визия за справяне с проблема, запазване на икономиката и работещите хора...
    Тръпна да прочета Вашата визия.

  10. #6230
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от РуменПавлов Виж публикацията
    Градът е блокиран не може да се просвети пчелина
    Днеска си написах декларацията - двата пчелина и адреса по лична карта ми покриват диагонала на България. Е, единия пчелин го няма вече, но още не е отписан, та се води ЖО. Та засега това точно не е проблем, как ще е по-нататък, не е ясно.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 623 от 800 ПърваПърва ... 123523573613621622623624625633673723 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 57 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 57 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •