Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 492 от 800 ПърваПърва ... 392442482490491492493494502542592 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,911 до 4,920 от общо 7995
  1. #4911
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Още 5 дни.
    Пиши ги 5 месеца когато ми посочиш нарушенията.
    Прочети отново и внимателно поста ми и ако обичаш бъди конкретен.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Не е толкова просто! Електронизацията е само една от няколкото насоки, в които трябва да се развие промишленото пчеларство за да стане то ефективно и печелившо. Едва ли обаче това е правилната тема, в която трябва да го обсъждаме. Може би трябва нова тема и пишещите в нея да са позитивно настроени и със сериозен подход. За съжаление аз тук вече не виждам хора, подготвени за brainstorm по проблема.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #4912
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Пиши ги 5 месеца когато ми посочиш нарушенията.
    Прочети отново и внимателно поста ми и ако обичаш бъди конкретен.
    Защо смяташ, че хората тук са неподготвени? Какви са тия хора тук - прости и тъпи? Какъв си ти за да им даваш оценка? Колко пъти ще ти задавам този въпрос? Като си толкова умен, защо не заминеш в Академията на науките и там да застилаш кулоарите и със знания, ами си се наврял в този форум?

  3. #4913
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Защо смяташ, че хората тук са неподготвени? Какви са тия хора тук - прости и тъпи? Какъв си ти за да им даваш оценка? Колко пъти ще ти задавам този въпрос? Като си толкова умен, защо не заминеш в Академията на науките и там да застилаш кулоарите и със знания, ами си се наврял в този форум?
    Той сам си призна преди време - Форумен трол!

  4. #4914
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Защо смяташ, че хората тук са неподготвени? Какви са тия хора тук - прости и тъпи? Какъв си ти за да им даваш оценка? Колко пъти ще ти задавам този въпрос? Като си толкова умен, защо не заминеш в Академията на науките и там да застилаш кулоарите и със знания, ами си се наврял в този форум?
    Пак не четеш или ми влагаш в думите смисъл какъвто те нямат! Къде видя написано, че хората са прости и тъпи?????????
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Не е толкова просто! Електронизацията е само една от няколкото насоки, в които трябва да се развие промишленото пчеларство за да стане то ефективно и печелившо. Едва ли обаче това е правилната тема, в която трябва да го обсъждаме. Може би трябва нова тема и пишещите в нея да са позитивно настроени и със сериозен подход. За съжаление аз тук вече не виждам хора, подготвени за brainstorm по проблема.
    Обърни внимание на подчертаното и се опитай най-после да вникнеш! Посочи ми къде виждаш ти оценка тук и за кого е тя???
    И защо след като не си съгласен с моето мнение не изкажеш и аргументираш противното? Или не пуснеш темата ти и лично да ръководиш един brainstorming процес? Аз обещавам да запазя пълно мълчание в нея. Или считаш, че този проблем е маловажен?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #4915
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Той сам си призна преди време - Форумен трол!
    Благодаря за информацията, но....в момента "колегата" си мери дедовия, а ти може ….нали? Казал съм какво да правиш в такива случаи.

  6. #4916
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Пак не четеш или ми влагаш в думите смисъл какъвто те нямат! Къде видя написано, че хората са прости и тъпи?????????

    Обърни внимание на подчертаното и се опитай най-после да вникнеш!
    А туй, че изземаш функциите на специалистите по психиятрия, как да го определим?

  7. #4917
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Благодаря за информацията, но....в момента "колегата" си мери дедовия, а ти може ….нали? Казал съм какво да правиш в такива случаи.
    Сори, писали сме по едно и също време.

  8. #4918
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Пак не четеш или ми влагаш в думите смисъл какъвто те нямат! Къде видя написано, че хората са прости и тъпи?????????

    Обърни внимание на подчертаното и се опитай най-после да вникнеш!
    Точно за подчертаното говорим де. Пак повтарям: Защо смяташ, че хората тук са неподготвени? Какво ти дава право да мислиш така?

  9. #4919
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Точно за подчертаното говорим де. Пак повтарям: Защо смяташ, че хората тук са неподготвени? Какво ти дава право да мислиш така?
    Неподготвени за какво?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #4920
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Неподготвени за какво?
    Че казах 10 дни, а ще бъде месец, а може и повече. Приятна вечер.

 

 
Страница 492 от 800 ПърваПърва ... 392442482490491492493494502542592 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 68 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 68 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •