Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 595 от 800 ПърваПърва ... 95495545585593594595596597605645695 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,941 до 5,950 от общо 7995
  1. #5941
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Когато беше Ванката само за ден са влизали: "Най-много потребители онлайн 4,414, 18.03.2016 в 08:07." и то сутринта.
    Трендафиле, нещо бъркаш с датите. Ванката с Матеев се договориха доста преди това.

  2. #5942
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Трендафиле, нещо бъркаш с датите. Ванката с Матеев се договориха доста преди това.
    Така е, взех го това отдолу, че трябваше да се връщам и да ровя по назад в архива. Горе долу исках да посоча някаква цифра, че да се види разликата. Та истината е някъде там.

  3. #5943
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Така е, взех го това отдолу, че трябваше да се връщам и да ровя по назад в архива. Горе долу исках да посоча някаква цифра, че да се види разликата. Та истината е някъде там.
    Тези цифри се получиха, когато Матеев настройваше форума. Временно беше пуснал времето за обновяване на статистиката на часове... не си спомням колко. Обясняваше го в един от постовете си. Така и не нулираха брояча. Както и да е, те не са толкова важни. Дончев, не ти е лесно! Мисля, че сбъркаха още преди ти да се хванеш на ”хорото”. Активността вече беше тръгнала... Обидното поведение отблъсква както регистрираните, така и гостите(обикновенно те са в пъти повече). Губим всички.

  4. #5944
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Тези цифри се получиха, когато Матеев настройваше форума. Временно беше пуснал времето за обновяване на статистиката на часове... не си спомням колко. Обясняваше го в един от постовете си. Така и не нулираха брояча. Както и да е, те не са толкова важни. Дончев, не ти е лесно! Мисля, че сбъркаха още преди ти да се хванеш на ”хорото”. Активността вече беше тръгнала... Обидното поведение отблъсква както регистрираните, така и гостите(обикновенно те са в пъти повече). Губим всички.
    Единственото трудно ми е, че трябва да чета абсолютно всичко, а понякога и по няколко пъти. Другото не ми е трудно. Мога да банирам всеки/дори и Матеев, има го и този номер/ без да ми мигне окото, но не е работата в това. Много пъти го писах - иска се самоконтрол. Аз и останалите модератори сме да спираме злосни нападки, да позачистваме тук там спама и да подреждаме малко темите. И това е, ако искаме. Не може някой да дойде и да се изхожда тук и останалите да го търпят. Това зависи от самите вас/нас, а не от модераторите. Какво е виновен мода, че някой не си знае мярката? Напротив - вие сте тези които опъвате нервите на модовете. А с какво са го заслужили те? Ей го, всички спят, а аз още не съм лягал. Но това си е мой проблем, аз сам съм си го създал. Не форума ви пречи, не модовете или админа, пречите си сами. Влезте в някакви разумни граници на що годе нормалното и всичко ще е ОК. Та така - действайте.

  5. #5945
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Губим всички.
    Аааа Румба,както казва един наш колега - прав си, но не е баш така. Ако се замислим и сме донякъде обективни, ще излезе, че точно спрелите да влизат във форумите спецове, хората за които пчеларството е прочетена книга реално печелят, защото спират да си губят времето. Губим само ние останалите, дето имаме пропуски в знанията си, защото ще ни отнеме повече време да стигнем сами до тънкостите на занаята! Е, и малкото останали от разбирачите дето все още се навъртат тъдява, Господ здраве да им дава!

  6. #5946
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Това накрая с оксаловата киселина и да действаме - в смисъл да третираме, така ли?

  7. #5947
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Това накрая с оксаловата киселина и да действаме - в смисъл да третираме, така ли?
    Знаех си, че пак ще има неразбрали и щях да пояснявам, нооо..... Това действие е в моите права, ако искаш да ти капна малко? ОК или ОК?

  8. #5948
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Еее....успях да развеселя администрацията!!!.....макар и с минимален риск за виртуалното ми здраве.

  9. #5949
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Еее....успях да развеселя администрацията!!!.....макар и с минимален риск за виртуалното ми здраве.
    Администрацията е винаги весела, без риск за виртуалното ти здраве, а и не само за твоето. Знания и лек хумор да се леят и всичко ще е ОК/не оксалова/.

  10. #5950
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Администрацията е винаги весела, без риск за виртуалното ти здраве, а и не само за твоето. Знания и лек хумор да се леят и всичко ще е ОК/не оксалова/.
    Чак буди съмнения за евентуални психози? Уж не ползва стимуланти под течна форма.....да не злоупотребяваш с енергийните напитки?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 595 от 800 ПърваПърва ... 95495545585593594595596597605645695 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 59 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 59 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •