Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 594 от 800 ПърваПърва ... 94494544584592593594595596604644694 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,931 до 5,940 от общо 7996
  1. #5931
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията

    Имаш много съмишленици, може да спретнеш цяла партия.


  2. #5932
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Имаш много съмишленици, може да спретнеш цяла партия.

    Чанко, спри да се заядаш с колегите!

  3. #5933
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Чанко, спри да се заядаш с колегите!

    Слушам.


  4. #5934
    Като гледам мненията и акълите от определени лица не се учудвам защо активността и интересните дискусии в форума клонят към нула да не кажа че въобще липсват. С държанието си тези лица прогониха много колеги от този форум а благодарение на тях този форум стана това което беше! Но така е като няма никакъв контрол. Само едно ще питам защо по времето на Ванката нямаше такива лица и беше удоволствие човек да влезе в форума! Пак казвам не упреквам никой но някой хора не се усещат! Лека вечер и повече няма да коментирам каквото и да било тук! Разбирам че Дончев сам не може да контролира изстъпленията на определени господа за това и не го обвинявам а и се пак е модератор на добра воля а не на заплата!
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  5. #5935
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Еее, предавам се, на такава хибридна война и Тръмп не би издържал.

    пп. И не се чекайте на Дончевия.


  6. #5936
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Сладури , обичам ВИ. Бях забравил, какъв кеф е тук.

  7. #5937
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Като гледам мненията и акълите от определени лица не се учудвам защо активността и интересните дискусии в форума клонят към нула да не кажа че въобще липсват. С държанието си тези лица прогониха много колеги от този форум а благодарение на тях този форум стана това което беше! Но така е като няма никакъв контрол. Само едно ще питам защо по времето на Ванката нямаше такива лица и беше удоволствие човек да влезе в форума! Пак казвам не упреквам никой но някой хора не се усещат! Лека вечер и повече няма да коментирам каквото и да било тук! Разбирам че Дончев сам не може да контролира изстъпленията на определени господа за това и не го обвинявам а и се пак е модератор на добра воля а не на заплата!
    Когато беше Ванката само за ден са влизали: "Най-много потребители онлайн 4,414, 18.03.2016 в 08:07." и то сутринта. Ако аз бях тогава модератор съм сигурен, че на ден по 5 души щях да банирам най -малко. Сега кой да банирам? Трима на кръст и това. Дал съм ви право да правите всичко. Ще се намесвам само при остри обиди. Всичко зависи от вас. Казвал съм го много пъти. Искахте форум в който да има ред - създадох ви такъв. Пак не ви хареса. Оставям ви го по свободен - пак не става. Е, който му харесва да пише, който не му харесва Х горе дясно и ЧАО.

    Янев, ползвам ти поста само за разясняване към всички мнения. Атанасов, умната да не хванеш русата!

  8. #5938
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Що му е, на Атанасов та ще го гоните.Е вярно, че е демократ ама чак пък Бан.

  9. #5939
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Що му е, на Атанасов та ще го гоните.Е вярно, че е демократ ама чак пък Бан.
    В учебниците по психология е обяснено по научному ама аз го разбирам така. Ако не е Друмев ще е Атанасов, ако не е Атанасов ще е Барков и т.н. Е Атанасов си е малко по хард сарказъм ама, общо взето е забавен
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  10. #5940
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    В учебниците по психология е обяснено по научному ама аз го разбирам така. Ако не е Друмев ще е Атанасов, ако не е Атанасов ще е Барков и т.н. Е Атанасов си е малко по хард сарказъм ама, общо взето е забавен
    Кире, общото отдавна е взето.

 

 
Страница 594 от 800 ПърваПърва ... 94494544584592593594595596604644694 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •