Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 740 от 800 ПърваПърва ... 240640690730738739740741742750790 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7,391 до 7,400 от общо 7995
  1. #7391
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Такива ли ?

    Прикачен файл 11655

    Дядо ми имаше в нивата си подобна но с по изразена крушовидна форма и по дребничка .При съзряване имаше червени и жълти оттенъци . Беше много ароматна и сладка.Пресадка на глог .
    Ми имам нещо подобно на снимката долу но аз лично предпочитам масловките там Боскова масловка, Вилямова масловка и т.н. а тия де са ми любими май са Улямс де са някакъв пъпков мутант на Вилямовската масловка хибрид някакъв. Проблема е , че като ги насадя забравям какъв сорт са но няма значение имам 5-6 модела нарочно защото зреят по различно време и са с различен вкус.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	2.jpg
Прегледи:      90
Размер:	165.0 KB
ID:	11669Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	1.jpg
Прегледи:      87
Размер:	91.4 KB
ID:	11670Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	3.jpg
Прегледи:      89
Размер:	201.6 KB
ID:	11671

  2. #7392
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Тоя малоумник пак се напъва и няма да разбере, че пчеларите нямат никаква полза от неговите идеи. А, да него го интересуват финикийските знаци.
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри Screenshot_20220920-134340.jpg‎  

  3. #7393
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте. Този човек го срещам за 2 или 3 път. Казва някой неща които на някой може да се сторят доста сложни за разбиране.Нещо като предизборен размисъл .Да подчертая че това не е агитаия а много точно казано за ситуацията на нещата в БГ. За тези които нямат търпение за целия клип да посоча няколко по важни точки.За най нервните мога да им предложа самия край от 30.20 до края на клипа . За останалите които имат повече търпение 7.50 , 24.40 , 26.40 . Целта ми е да разбера колко ще гласуват за кебапче и бира ? ( на по предните избори си бях в БГ и един съсед - пенсионер ми каза следното.Аз ще гасувам за еди кой си защотото съм обещал на един приятел да гласувам за този човек защото са приятели. Този човек преди няколко месеца си загуби обвивката и вече няма да гласува.

    П.П.- Към тези които не разбират за какво става дума ще имат шанс в някой следващ живот. Там горе не гледали кой колко пари е имал а колко е поумнял след този си живот . От това зависело и на каква планета ще имат право да се преродят. По първобитна или по виша планета. Казано по накратко душите се принуждавали да се преродят ,защото когато попитат някоя душа от по горен клас за нещо тя въобще не им обръщала внимание . Това много ми прилича на БГ. „ Абе някакъв сел........ ми се прави на интересен ............ “
    А това е целия филм .

    Приятен размисъл . 1.258.531

    https://www.youtube.com/watch?v=EKGVMZugb4g

  4. #7394
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Тоя малоумник пак се напъва и няма да разбере, че пчеларите нямат никаква полза от неговите идеи. А, да него го интересуват финикийските знаци.
    Теб не те ли интересуват? На фотосинтеза ли караш? Като нещете ЕПОРД - край с него! Сега, докато станат новите системи - уведомяването - по радиоточката вместо лично по телефона..
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #7395
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Теб не те ли интересуват? На фотосинтеза ли караш? Като нещете ЕПОРД - край с него! Сега, докато станат новите системи - уведомяването - по радиоточката вместо лично по телефона..
    Да, карам на фотосинтеза, когато нямам приходи от пчелите, за разлика от теб, смучейки пчеларска кръв.
    И стига с това лично уведомяване. Това е от полза единствено на земеделците. Какво ли ти обяснявам, за теб единствено значение имат финикийските знаци.

  6. #7396
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Ластици от пресен лук.Преди скока на тока и след 1.10.22.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-10-01 19-53-31.png
Прегледи:      53
Размер:	537.5 KB
ID:	11687


    Пилешките гърди. Не повече от 3 бройки защото цената им е смешна.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-10-01 19-52-18.png
Прегледи:      55
Размер:	646.4 KB
ID:	11688

    Има ли такива бутилки по БГ улиците ? Мисля че е от оня веселия газ.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-10-01 19-53-00.png
Прегледи:      58
Размер:	230.2 KB
ID:	11689


    П.П. - Явно разногласието в партиите е голямо . Нещата там май са стани ти да седна аз . Разбирам защо хората са толкова скиптични.

    https://www.youtube.com/watch?v=6z0OCG3Gi2c
    Този пост е редактиран от batipej4o; 02.10.2022 в 02:01.

  7. #7397
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    665
    Бати печо, има една функция в гугъл, в която си вкарваш текста и то ти подчертава къде са ти правописните грешки. Никога не е късно човек да понаучи нещо.

  8. #7398
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Бати печо, има една функция в гугъл, в която си вкарваш текста и то ти подчертава къде са ти правописните грешки. Никога не е късно човек да понаучи нещо.
    Много ли са ?Благодаря ти за за забележката .Ще поработим върху това.

  9. #7399
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Бати печо, има една функция в гугъл, в която си вкарваш текста и то ти подчертава къде са ти правописните грешки. Никога не е късно човек да понаучи нещо.
    Функцията колкото помага, толкова и пречи. Най-добрия начин е, като пишете да гледате какво пишете или след като го напишете, прочитате, правите си редакция и след това го поставяте.

    П.П. Това важи за тези, които не са бягали от дадени часове....
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  10. #7400
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Функцията колкото помага, толкова и пречи. Най-добрия начин е, като пишете да гледате какво пишете или след като го напишете, прочитате, правите си редакция и след това го поставяте.

    П.П. Това важи за тези, които не са бягали от дадени часове....

    Вярно с оригинала Не знам дали знаеш но тези които имат тук ученици казват че нямало оценки 2,3,4,5 и 6.Било само с да и не .Аз си го обеснявам че това етака за да не се създава дискриминация между учениците.

 

 
Страница 740 от 800 ПърваПърва ... 240640690730738739740741742750790 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •