Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 800 ПърваПърва ... 311121314152363113513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 7996
  1. #121
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    252
    Целта вероятно е да прогледнем .......
    Невсичко с две бузи е лице !

  2. #122
    Наблюдател
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    46
    " И ще видите, че след 50 години, ние все още сме тука, а за българите ще се носят само легенди."
    Без значение на достоверността, не мислите ли, че това е една жестока истина?

  3. #123
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Да прогледнем ..... от Гърците ли, ми да и нашите държавници не е лошо да намерат от де да скалъпат парици на аванта :D (става дума за отвънка - че то и сега намират, ма от народа си)


    Koце, ако не е достоверно, как така ще е истина? - пък и колко ли е жестока на база, че то с това темпо човечеството ще се затрие. (ама нейсе, такива ги има още от древни времена - всеки е чувал за края на света през 2012г .... преди това Нострадамус и '96г. ли бе, че не помня? ще видим, ако излезе вярно /2012/ то Гърците ше са пръснат от яд, че не са ни надживяли с 50 години)
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  4. #124
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Само си говорим празни приказки. Много сме силни тука имаме идеи, но като опре въпроса да се прави нещо всички се скътаваме. Е за това ще продължават да ни мачкат.

  5. #125
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    252
    Най-простото нещо е да несе гласува ! Това е най-лесния начин за ефективен протест , но дойдат ли избори - даже се натискат по секцийите сякаш мед пускат ! Трябва дасе проумее , че народът и държавата са противопоставени , ако държавата е добре - народът страда и обратно - ако живне народа веднага отчитат спад в икономическо отношение ! Абеее всеки заслужава съдбата си ! Както казват - в България мафията си има държава !
    Невсичко с две бузи е лице !

  6. #126
    Наблюдател
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    46
    "..... да не се гласува! "
    Доживях да го чуя.Гласуващите досега са мислили за всичко друго, само не за това, че са поверявали бъдещето на ДЕЦАТА НИ в нечии случайни ръце, еднодневки. Къде са ни сега мислещите, знаещи, способни, трудолюбиви деца, къде са? И къде ще отидат днес наградените ни математици?

  7. #127
    Последните избори доста хора гласуваха в това число и аз от инат против ГЕРБ. Иначе гласуват старите хора. Как го казваха те като не си гласувал не може да им търсиш сметка. Аз все още не съм чул някой да е търсил сметка на този или онзи депутат

  8. #128
    Цеко Сифоня
    Guest
    Мислиш Коце че некой го интересува какво ще стане с децата ти или с моите?Ми мисли си човеко и се оправяй сам ..

    Та по темата за гърците и писанията на чичата-което е негово творение с цел да разбуди заспалите майки на агнетата, :D ще видя какво е останало в компа след големото триене на датата-там вече никой нема ...

  9. #129
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Нако m, откога гледаш пчели, колко кошера имаш, каква литература ползваш и ползваш ли изобщо?
    Разкажи нещо.

    Може би колегите са прави, че абсолютно неподготвен търсиш отговор на много въпроси.

    Реши проблема за това на един или два корпуса да са пчелите, сега почна да решаваш въпроса с отводките.

    Цитат Първоначално публикувано от Nic 59
    Kosher, сигурно е мутирал.
    Не ми се вярва.

  10. #130
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Ирис имаш много приятна снимка на аватара

 

 
Страница 13 от 800 ПърваПърва ... 311121314152363113513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •