Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 689 от 800 ПърваПърва ... 189589639679687688689690691699739789 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,881 до 6,890 от общо 7996
  1. #6881
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    ...,,Представете си, че живеете в свят, за който ви казват, че е демокрация – и дори може да го повярвате – но всъщност животът и съдбата ви са в ръцете на няколко ултрабогати, много могъщи и безчовечни олигарси. Те могат да бъдат наречени Deep State (Дълбоката държава), или просто The Beast (Звярът), или нещо друго, неясно и непроследимо – няма значение. Те са по-малко от 0,0001%.,,
    Представям си го, даже съществува - сигурно говориш за съвременна Русия.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #6882
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Жоре, как си представяш да чета всички тези небивалици. Ееее-нямам толкова акъл. Иначе най вероятно сега действащата система ще бъде сменена с някоя друга- спор няма. Не ми се вижда обаче съвременната капиталистическа / или там каквато е / система да е на умиране към днешна дата.

    пп. ти ли пишеш или някой ти е гепил профила. изобщо не съм защитавал Трюдо.
    Сори останах с впечатление, че си против ,,малката но за сметка на това доста грамогласна,, чета де се репчи на Трюдо.
    Чанко там къде морето слагат ли велоалеи, че тук в Софето са ги изтипосали на всякъде явно ни подготвят за велосипеди и рикши, то Агрото навярно не го бъркя някой електромобил ама такива като нас ще има да опиняме екопикшите /сори екорикшите/ при минус15 до Кауфланда и обратно та пушек се дига. Добре, че не дадох каруцата на вторични суровини седи си в плевнята, пазя си грапите и ралата само кон нямам ама като му дойде времето ще трябва да намеря.

  3. #6883
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Ottawa Canada at night | Freedom Convoy 2022
    https://www.youtube.com/watch?v=ZwoO-kInKQU

  4. #6884
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Много са ми интересни хората, отричащи науката и научно-техническия прогрес - като се разболеят, тичат на скенер, на ядрено-магнитен резонанс, ендоскопски изследвания си правят, на доктори рушвети дават, четат в интернет всички написани глупости и не се отделят от телефона си, който /ужас/ ги облъчва непрекъснато. А иначе не вярват в тези работи. Или най-малкото не вярват в общественото устройство, позволило създаването на подобни неща.
    Отричат науката и научно-техническия прогрес, 'щото никой не ги пуска на снимачната площадка на НАСА.
    Ма те не са и за пускане. Ако зависеше от мен и аз не бих ги пуснал.

    Не доглеждай много!

  5. #6885
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    никой не ги пуска на снимачната площадка на НАСА.
    Ма те не са и за пускане. Ако зависеше от мен и аз не бих ги пуснал.
    Не са, ще видят метаните Ви на кукления театър. Еех тази снимачна площадка....

  6. #6886
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Много са ми интересни хората, отричащи науката и научно-техническия прогрес - като се разболеят, тичат на скенер, на ядрено-магнитен резонанс, ендоскопски изследвания си правят, на доктори рушвети дават, четат в интернет всички написани глупости и не се отделят от телефона си, който /ужас/ ги облъчва непрекъснато. А иначе не вярват в тези работи. Или най-малкото не вярват в общественото устройство, позволило създаването на подобни неща.
    Точно такива, каквито си ги описал и на мен са ми интересни, но ония които не могат да повярват, че достиженията на "науката и научно-техническия прогрес" се използват изключително и само за добри дела и никога във вреда на човека (било то и без умисъл), виж тях ги разбирам напълно...

  7. #6887
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Валентин Вацев: Какво предлагат САЩ на Русия

    https://www.youtube.com/watch?v=0lAHgh8iNLM

  8. #6888
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Точно такива, каквито си ги описал и на мен са ми интересни, но ония които не могат да повярват, че достиженията на "науката и научно-техническия прогрес" се използват изключително и само за добри дела и никога във вреда на човека (било то и без умисъл), виж тях ги разбирам напълно...
    Наскоро коментирахме д-р Роял Райф...!?

  9. #6889
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    Не са, ще видят метаните Ви на кукления театър. Еех тази снимачна площадка....
    Там пускат само ваксинирани.

  10. #6890

 

 
Страница 689 от 800 ПърваПърва ... 189589639679687688689690691699739789 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •