Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 574 от 800 ПърваПърва ... 74474524564572573574575576584624674 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,731 до 5,740 от общо 7995
  1. #5731
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Като се е отворила приказка за море, ето приказка в картинки - на гръцки остров миналата седмица:

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	море1.jpg
Прегледи:      73
Размер:	121.7 KB
ID:	10102
    Снимката е през вратата на апартамента по посока плажа. Следващата снимка е на плажа отблизо. Колко е навалицата - половината летовници са на снимките, целия курорт е 5 апартамента. Няма тарапана, сергии, чалги, олелии и прочее екстри. Срещу 50 евра на нощ получаваш двустаен апартамент с четири легла, с климатик, оборудвана кухня, интернет, плажа е на разположение /безплатно/, всички плажни аксесоари не се прибират оттам, а водата е кристално чиста. Кръчма има наблизо, селото с магазините е на три километра и е в стил "стария Несебър", само че автентично и живо. Това на едно място на нашето море отдавна го няма.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	море2.jpg
Прегледи:      72
Размер:	107.6 KB
ID:	10101
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #5732
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Така си е! Нямаме шанс с нашите 354км. брегова ивица срещу 14 000км. брегова ивица на Гърция, отделно че нашите мутри и децата/внуците на другарите от ЦК на БКП бетонираха почти всичко по Черноморието за съжаление!!

  3. #5733
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Като...... ]
    Сега, след като те прочете някой новобранец, като мен(например), ще си каже "ей това в пчеларството е печалбарството, то гръцки острови, то чудесии
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  4. #5734
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Сега, след като те прочете някой новобранец, като мен(например), ще си каже "ей това в пчеларството е печалбарството, то гръцки острови, то чудесии
    Хем е така, хем не е. Някои само като им измрат пчелите и са вече в Гърция. Но други ходят със собствени средства.

  5. #5735
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Сега, след като те прочете някой новобранец, като мен(например), ще си каже "ей това в пчеларството е печалбарството, то гръцки острови, то чудесии
    Ми да колега, е виж ме мене, писна ми от нашето море и викам ще се захвана с пчеларство, че и на мен в Гърция ми се ходи, даже по два пъти в годината, пък и Перката Бентли не може ли да кара? Може! Яхта? Обезателно!

  6. #5736
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Ми да колега, е виж ме мене, писна ми от нашето море и викам ще се захвана с пчеларство, че и на мен в Гърция ми се ходи, даже по два пъти в годината, пък и Перката Бентли не може ли да кара? Може! Яхта? Обезателно!
    Пожелавам го на всеки, но аз се занимавам доста време с пчели и да кажа честно навън съм ходил, но колкото си спомням не с пари от пчелите. Изръчкал съм доста свят, но добре, че не съм се надявал да събера пари от пчелите. Още щях да се чудя как изглежда света оттатък. Иначе има пари в тях, но по друга линия/и. Сещате се.

  7. #5737
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Абе той Перката първо да изкара книжка за яхта пък после да я "кара".
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #5738
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Шегувам се разбира се Като изключим ходенето до Гърция, другото само с работа, без да влезеш в схеми, няма как да се случи. Ако някой е забравил ей тука, хората си го припяват

  9. #5739
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Шегувам се разбира се Като изключим ходенето до Гърция, другото само с работа, без да влезеш в схеми, няма как да се случи. Ако някой е забравил ей тука, хората си го припяват
    Има ,има. Не се отказвай толкоз лесно. А ние и без това сме в схемата. Дай Боже и яхта, и Ролс, и каквото ти душа сака! Амин! Аз пих една ракия, и сега друго ми не требе.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #5740
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Опа, някой да не падне от леглото.
    Какви пчели ве? билетчета ,търкайте.

 

 
Страница 574 от 800 ПърваПърва ... 74474524564572573574575576584624674 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 87 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 87 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •