Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 573 от 800 ПърваПърва ... 73473523563571572573574575583623673 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,721 до 5,730 от общо 7995
  1. #5721
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ruevit Виж публикацията
    Всяко кафе на българският плаж е дан в развитието на българското пчеларство ! 4 е веро за кафе и кола на плажа в Поморие. С тях кафеджийката ще си плати наема на концесионера на плажа ! Концсионера с тях ще заплати концесионната такса на държавата. И накрая държавата ще ти отпусне тези 4 евро по Национална Пеларска Програма за подпомагане развитието на пчеларството !
    Ако не беше трагично щеше да е комично.Ама нещо смеха ни е все през сълзи.
    Червената мутренска прослойка си присвои Черноморието и чака сега баламите да и' пълнят гушата.А, че това е така личи по отношението на "хотелиерите" към "гостите".А, приказките ,че развиват икономиката да си ги разправят вечер преди сън.Ниски данъчни ставки.И тях не плащат.Крадат нагло останалото все още общо по крайбрежието включая и защитените зони и резерватите.Не плащат на персонала си и пищят за чужд такъв.Да ама и тия що идват от вън не са толкова тъпи , че да робуват за тоя дето духа.Мене ако питат държавни пари за реклама на частен бизнес си е чиста корупция.Ако един "бизнесмен" си е присвоил обществено благо (Черноморското крайбрежие) и не може да извлече полза от тая си дейност , а иска държавна помощ , то най-добре да се махне и отиде "в дън гори тилилейски".
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #5722
    Потребител
    Регистриран
    08.04.2012
    Мнения
    70
    Пчеларски район
    Елхово
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    От 'къв зор ще вадя на Янчо меда? И 'що да не мрънкаме? Искат пари като за хотел, а условия като за диваци. Да не говоря и за други неща, че не му е тук мястото. Иначе тоз район за който ми говориш не блести от лукс чак толкова.
    Е, зависи от мярата за лукс.
    Аз визирах почивка (трябваше да е с главни букви, ама ме мързи да поправям), демек - да разтовариш рутината на подходящото за нрава ти място. За мен това е тихото място. Семейното хотелче, или къща за гости (не съм сигурен какво точно се води в НАП), ми осигурява точно това. Стига ми, че помещенията са изрядно чисти и оборудвани. Лятна градинка с шатра, маси и барбекю, телевизия и във въпросната, приятни хора и като собственици, и (с малки изключения) като съ-летуващи... Колко повече да искам за 45 кинта на ден за 4 членно семейство? Глезотии има за всеки, който се постарае да ги намери, но аз вече не търся - това ми трябва и съм доволен вече 6та година от мястото.
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 02.07.2019 в 18:46.

  3. #5723
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от morriddin Виж публикацията
    Е, зависи от мярата за лукс.
    Аз визирах почивка (трябваше да е с главни букви, ама ме мързи да поправям), демек - да разтовариш рутината на подходящото за нрава ти място. За мен това е тихото място. Семейното хотелче, или къща за гости (не съм сигурен какво точно се води в НАП), ми осигурява точно това. Стига ми, че помещенията са изрядно чисти и оборудвани. Лятна градинка с шатра, маси и барбекю, телевизия и във въпросната, приятни хора и като собственици, и (с малки изключения) като съ-летуващи... Колко повече да искам за 45 кинта на ден за 4 членно семейство? Глезотии има за всеки, който се постарае да ги намери, но аз вече не търся - това ми трябва и съм доволен вече 6та година от мястото.
    Важното е на човек да му допада обстановката и той вече е на шестото небе. Съгласен съм.
    Та преди години когато ходехме по станции и бяхме на някакъв стол/ресторант, един господин скокна срещу нас, че негодувахме от всекедневното месо в ястията от рода на шунката.
    - Какво искате бе, от това по - хубаво ядене, какво повече?
    Ами то селянин бе братче, то повече не е видяло и за него това е върха на лукса. Та така............ Малеееей, тази тема не беше ли за друго? Пак ще прехвърлям бали слама.

  4. #5724
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Амчи при нас положението е курортно бре, Слънчо?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #5725
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Амчи при нас положението е курортно бре, Слънчо?
    То и при нас тъй. Аз съм го закършил още от април. Всичко друго ми се прави, само не ми се работи.

  6. #5726
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Я, да се включа в претензиите. Аз ,като фен на Бг производителя, да вметна. Чета :Убиват дребния бизнес. Какво убиване, бе брато, то си требе баш трепане.Купувам си ДБ магазин-десетак, е светнат съм меря 425 /500 о-кей .Ама кой да ми каже да си отворя широко очите.Аве сладури, дървоводелци, няма ли кой да ви каже : магазин -170мм. Рамка- 160мм.,Рамката трябва да ляга по-ниско от горния ръб. Ама то всеки безработен

    хитрец, прави нещо, дет не му е
    работа.

  7. #5727
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Я, да се включа в претензиите. Аз ,като фен на Бг производителя, да вметна. Чета :Убиват дребния бизнес. Какво убиване, бе брато, то си требе баш трепане.Купувам си ДБ магазин-десетак, е светнат съм меря 425 /500 о-кей .Ама кой да ми каже да си отворя широко очите.Аве сладури, дървоводелци, няма ли кой да ви каже : магазин -170мм. Рамка- 160мм.,Рамката трябва да ляга по-ниско от горния ръб. Ама то всеки безработен

    хитрец, прави нещо, дет не му е
    работа.
    Ще ги поставяш по диагонал.

  8. #5728
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    По нататък: Купувам си разсад. Ще си пия ракията с био -домати, да , ама друг път. Станаха метър и половина, 2 юли, а няма завръз.Време е да напиша един роман , ще го екранизират и на стари години ще си пека кокалите на Карибите.

  9. #5729
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Време е да напиша един роман , ще го екранизират и на стари години ще си пека кокалите на Карибите.
    надай се, издателя ще те изпържи нещо с правата и той ще е тоя на карибите, а ти ще си си пак при пчьолките

  10. #5730
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Аз затва вече втора година сам си правя разсада за думатиту(освен майките) - утре ще ударя една снимка да видите домати....ще трябва да ги изнасям за Дубай като узреят, то няма да има изядане!!!

 

 
Страница 573 от 800 ПърваПърва ... 73473523563571572573574575583623673 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •